Депутатський корпус


ПІБ депутата ФракціяПартіяПосадаПостійна комісія
Антіпов  Олександр Анатолійович Позафракційні Аграрна партія України Член комісії Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища
Бєлічев Сергій Анатолійович Приморська районна організація партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Член комісії Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку та бюджету
Бащеванжи Олег Володимирович Аграрна партія України Аграрна партія України Член комісії Постійна комісія з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району та розвитку підприємництва
Бистрова Олена Миколаївна Приморська районна партійна організація всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Член комісії Постійна комісія з питань з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення;
Вдовченко Микола Кузьмич За соціальну справедливість і народовладдя Політична партія "Нова держава" Член комісії Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища
Вороніна Любов Михайлівна Приморська районна організація політична партія "Наш край" Політична партія "Наш край" Член комісії Постійна комісія з питань з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення;
Галаніна Ольга Миколаївна Територіальна організація політичної партії "Опозиційний блок" Політична партія "Опозиційний блок" Член комісії Постійна комісія з питань з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення;
Гончар Наталя Василівна Аграрна партія України Аграрна партія України Член комісії Постійна комісія з питань з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення;
Дем’янов Микола Миколайович Приморська районна партійна організація всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Член комісії Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища
Дьякова Оксана Володимирівна Територіальна організація політичної партії "Опозиційний блок" Політична партія "Опозиційний блок" Член комісії Постійна комісія з питань з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення;
Дянков Іван Дмитрович Територіальна організація політичної партії "Опозиційний блок" Політична партія "Опозиційний блок" Член комісії Постійна комісія з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району та розвитку підприємництва
Жук Анжела Анатоліївна Територіальна організація політичної партії "Опозиційний блок" Політична партія "Опозиційний блок" Заступник голови комісії Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики та з питань законності і захисту прав громадян
Замулінський Василь Іванович За соціальну справедливість і народовладдя Політична партія "Нова держава" Голова комісії Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики та з питань законності і захисту прав громадян
Захаревич Станіслав Володимирович Приморська районна організація партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Голова комісії Постійна комісія з питань з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення;
Крамаренко Лариса Олексіївна Приморська районна партійна організація всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Член комісії Постійна комісія з питань з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення;
Матяш Сергій Анатолійович Депутатська фракція «Партії Сильна Україна» Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Член комісії Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики та з питань законності і захисту прав громадян
Махотка  Андрій Олександрович Депутатська фракція «Партії Сильна Україна» Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Член комісії Постійна комісія з питань з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення;
Михайлов Петро Миколайович Приморська районна організація політична партія "Наш край" Політична партія "Наш край" Член комісії Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики та з питань законності і захисту прав громадян
Морозов Анатолій Петрович За соціальну справедливість і народовладдя Політична партія "Нова держава" Заступник голови комісії Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку та бюджету
Ніколенко Олег Вікторович Аграрна партія України Аграрна партія України Голова районної ради Виконавчий апарат
Нейчева Тетяна Юріївна Приморська районна організація партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Член комісії Постійна комісія з питань з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення;
Онишко Олександр Вікторович Територіальна організація політичної партії "Опозиційний блок" Політична партія "Опозиційний блок" Голова комісії Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку та бюджету
Панченко Сергій Вікторович Аграрна партія України Аграрна партія України Заступник голови комісії Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища
Параскєвов Сократ Сергійович Територіальна організація політичної партії "Опозиційний блок" Політична партія "Опозиційний блок" Член комісії Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища
Поліщук Василь Степанович Аграрна партія України Аграрна партія України Член комісії Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики та з питань законності і захисту прав громадян
Попелешко Іван Петрович Територіальна організація політичної партії "Опозиційний блок" Політична партія "Опозиційний блок" Голова комісії Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища
Прокопова Вікторія Юріївна Приморська районна партійна організація всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Заступник голови районної ради Виконавчий апарат
Саввова Галина Маратівна Приморська районна організація політична партія "Наш край" Політична партія "Наш край" Заступник голови комісії Постійна комісія з питань з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення;
Старун Сергій Миколайович Приморська районна організація політична партія "Наш край" Політична партія "Наш край" Член комісії Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку та бюджету
Стойчев Іван Васильович Аграрна партія України Аграрна партія України Член комісії Постійна комісія з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району та розвитку підприємництва
Сусліков Сергій Миколайович Територіальна організація політичної партії "Опозиційний блок" Політична партія "Опозиційний блок" Заступник голови комісії Постійна комісія з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району та розвитку підприємництва
Халіл Манзур Ахмад Приморська районна організація партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Член комісії Постійна комісія з питань з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту населення;
Шелухіна Галина Леонідівна Приморська районна партійна організація всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Голова комісії Постійна комісія з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району та розвитку підприємництва
Шептій Микола Миколайович Аграрна партія України Аграрна партія України Член комісії Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку та бюджету