Відбулось спільне засідання постійних депутатських комісії

У четверг, 14 березня у малій залі районної ради відбулося засідання постійних комісій по підготовці до тридцять першої сесії Приморської районної ради. Перед початком роботи постійних комісій, з нагоди державного свята Дня українського добровольця, голова Приморської районної ради Олег Вікторович Ніколенко та голова Приморської районної державної адміністрації Сергій Анатолійович Бєлічев привітали зі святом та нагородили грамотами наших земляків, які незважаючи на власні життєві проблеми, без контрактів та інших заохочень, вступили добровільно до українського війська з однією метою - боронити цілісність, суверенітет та незалежність нашої країни від військової агресії.

День українського добровольця установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. За відповідну постанову №4261 «Про встановлення Дня українського добровольця» на пленарному засіданні Верховної Ради проголосував 231 народний депутат. Вперше це свято відзначалось 14 березня 2017 року. Тоді по всій Україні відбулися заходи з відзначення Дня українського добровольця.

Після вітальних слів керівництва району та вручення грамот, всі присутні вшанували пам’ять усіх погиблих хвилинною мовчання.

По закінченню заходів, присвячених вшануванню українських добровольців, депутати розпочали роботу по підготовці до 31 сесії. Головуючим на спільному засіданні постійних комісії депутатами обрано голову бюджетної комісії Олександра Вікторовича Онишко, секретарем спільної комісії Станіслава Володимировича Захаревича.
Одними із головних питань порядку денного, який налічував 17 питань, стали звіти. А саме: звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Приморського району у 2018 році, звіт управління фінансів про виконання районного бюджету у 2018 році, звіт начальника Приморського відділення поліції про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Приморського району у 2018 році, звіт керівника Бердянської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Приморського району Запорізької області за 2018 рік, звіт керівника Приморського комунального підприємства технічної інвентаризації Приморської районної ради Запорізької області за 2018 рік.

Особливу зацікавленість у депутатів викликало питання внесення змін до «Програми розвитку охорони здоров’я для надання первинної медичної допомоги населенню на 2019 - 2021 роки». Оскільки попередньо програма була розрахована до 2019 року, нині, у зв’язку із змінами у системі фінансування галузі охорони здоров’я, виникла необхідність подовжити її дію до 2021 року. Уважно розглянувши питання, депутати прийняли на комісії зміни до бюджету на 2019 рік, а також запити відділу освіти, шкіл району і поліції; затвердили обсяги стимулюючих виплат керівникам комунальних підприємств району, зміни до Регламенту районної ради та зміни у складі постійних комісій та Президії районної ради, а також внесли зміни до Програми соціально – економічного і культурного розвитку Приморського району на 2019 рік.