ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЬ ПЕРШОЇ СЕСІЇ

У вівторок, 19 березня у великій залі районної ради відбулося засідання тридцять першої сесії Приморської районної ради. Головувала на засіданні заступник голови районної ради Вікторія Прокопова. У роботі сесії взяли участь 26 депутатів, міський голова, сільські голови, директори навчальних закладів району, керівники інших комунальних закладів, представники преси та громадськості. На початку засідання заступник голови районної ради Вікторія Прокопова привітала ювілярів з днем народження та вручила грамоти Запорізької обласної ради – старості сс.Мануйлівка і Петрівка Вірі Рулевській та Приморської районної ради – Банівському сільському голові Ганні Долговській та секретарю Інзівської сільської ради Вірі Мальчевій.

Одними із головних питань порядку денного, який налічував 17 рішень, стали звіти. А саме: звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Приморського району у 2018 році, звіт управління фінансів про виконання районного бюджету у 2018 році, звіт начальника Приморського відділення поліції про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Приморського району у 2018 році, звіт керівника Бердянської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Приморського району Запорізької області за 2018 рік, звіт керівника Приморського комунального підприємства технічної інвентаризації Приморської районної ради Запорізької області за 2018 рік. Оскільки вказані звіти неодноразово заслуховувались на громадських слуханнях, семінарах і засіданнях постійних комісій, депутати вирішили одразу перейти до запитань та одноголосно проголосували за рішення взяти до відома звіти районних керівників.

Жвавий інтерес депутатів та присутніх викликало питання внесення змін до «Програми розвитку охорони здоров’я для надання первинної медичної допомоги населенню на 2019 - 2021 роки». Оскільки попередньо програма була розрахована до 2019 року, нині, у зв’язку із змінами у системі фінансування галузі охорони здоров’я, виникла необхідність пролонгувати її дію до 2021 року. Але депутатів найбільше цікавило, коли будуть уведені в дію заявлені раніше об’єкти будівництва (лікарні сімейної медицини з новим сучасним обладнанням) у селах Інзівка та Болгарка. На це питання голова районної державної адміністрації Сергій Бєлічев відповів, що у зв’язку з підвищенням цін, змінюються кошториси і відповідно і терміни здачі об’єктів в експлуатацію. Орієнтовно ця подія очікується у червні 2019 року. І взагалі, усі дев’ять об’єктів, які будуються сьогодні у Приморському районі на загальну суму 100 млн.грн, зазначив голова райдержадміністрації, повинні бути введені в дію не пізніше грудня 2019 року. Депутат Петро Михайлов підняв питання забезпечення Болгарської (Коларівської) амбулаторії дитячими вагами та мінімальним набором медичного інвентаря для сімейного лікаря, щоб зникла необхідність частих поїздок до центральної лікарня на обстеження.

Продуктивно попрацювавши, депутати затвердили на сесії зміни до бюджету на 2019 рік з урахуванням пропозицій усіх постійних комісій, а також запитів відділу освіти, шкіл району і поліції; затвердили обсяги стимулюючих виплат керівникам комунальних підприємств району, зміни до Регламенту районної ради та зміни у складі постійних комісій та Президії районної ради, а також внесли зміни до Програми соціально – економічного і культурного розвитку приморського району на 2019 рік.