Отримання ЕЦП через АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС

Отримання ЕЦП через АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (податкова):

1.    На сайті АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС http://www.acskidd.gov.ua обираємо розділ  «РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ» (меню зліва).2.    Обираємо посилання «фізична особа» (пряме посилання на розділ http://www.acskidd.gov.ua/fiz_osoba). У розділ наведені Документи, необхідні для отримання послуг ЕЦП фізичною особою.


Також публікуємо цю інформацію з сайту АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФС.
ФІЗИЧНА ОСОБА
Документи, необхідні для отримання послуг ЕЦП фізичною особою:
-    заповнена та підписана Реєстраційна картка (для фізичної особи/фізичної особи – підприємця) встановленого зразка із згодою на обробку персональних даних підписувача, у двох примірниках;
-    копія паспорта підписувача (копії 1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток) та сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання) або копія паспорта підписувача виготовленого у формі картки, що містить безконтактний електронний носій (копії лицьового та зворотного боку та копія паперового витягу з Єдиного державного демографічного реєстру про адресу реєстрації місця проживання), або паспорта громадянина України для виїзду за кордон з відміткою про постійне місце проживання в іноземній державі, засвідчена підписом власника;
-    копія картки платника податків*, засвідчена підписом власника. За наявності у паспорті громадянина України реєстраційного номера облікової картки платника податків відповідно до вимог Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міндоходів від 10.12.2013 №779, замість копії картки платника податків може бути подана копія сторінки паспорта громадянина України з відповідною відміткою, засвідчена підписом власника. Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково подається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову.

* - у разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, копія картки платника податків не подається.
У разі неможливості особистої присутності заявника в АЦСК ІДД ДФС, він може бути представлений довіреною особою.
У цьому випадку заявник надає оригінал та копію нотаріально посвідченої довіреності з відповідними повноваженнями (подання до ВПР реєстраційних документів заявника, вчинення необхідних реєстраційних дій, генерація особистих ключів заявника тощо), а також копію паспорта повіреного (копії 1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток) або копія паспорта повіреного виготовленого у формі картки, що містить безконтактний електронний носій (копії лицьової та зворотної сторін) або паспорта громадянина України для виїзду за кордон з відміткою про постійне місце проживання в іноземній державі, засвідчену підписом власника.
Якщо реєстраційні документи заявника (реєстраційна картка тощо) підписані безпосередньо представником, в нотаріально посвідченій довіреності повинно бути додатково обумовлено наділення представника повноваженнями укладати від імені заявника договір про надання послуг ЕЦП.
Під час процедури ідентифікації повірена особа повинна пред’явити оригінал паспорта громадянина України, а за його відсутності паспорт громадянина іншої країни із нотаріально засвідченим перекладом на українську мову, посвідки на тимчасове/постійне проживання, посвідчення біженця або паспорта громадянина України для виїзду за кордон з відміткою про постійне місце проживання в іноземній державі.
Окрім того, для запобігання доступу сторонніх осіб до ключової інформації підписувачів довірена особа разом з комплектом реєстраційних документів має надати конверти з розрахунку один конверт для одного носія особистого ключа підписувача.
Ненадання достатньої кількості конвертів для носіїв ключової інформації підписувачів є підставою для прийняття рішення про відмову в наданні послуг електронного цифрового підпису.
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
До розгляду не приймаються документи, які мають підчистки, дописки, закреслені слова, інші незастережні виправлення або написи олівцем, а також мають пошкодження, внаслідок чого їх текст неможливо прочитати.
Для уникнення помилок при заповненні документів уважно ознайомтесь з Пам'яткою щодо заповнення Реєстраційної картки (для фізичної особи).

3.    Заповненні реєстраційні картки, копії паспорту та коду у двох примірниках, разом з носієм інформації (CD,DVD диском) подаються до акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК) АЦСК ІДД ДФС в м.Бердянськ пр. Праці, 20 (Бердянська ОДПІ) тел. 06153-3-86-63, особисто або довіреної особою.  

Завантажити відповідні форми документів та зразок заповнення можливо з сайту АЦСК ІДД ДФС за прямими посиланнями
Завантажити комплект документів одним файлом
Реєстраційна картка (для фізичної особи/фізичної особи - підприємця)
Зразок заповнення Реєстраційної картки (для фізичної особи/фізичної особи підприємця)
Так і з сайту районної ради:
Завантажити комплект документів одним файлом
Реєстраційна картка (для фізичної особи/фізичної особи - підприємця)
Зразок заповнення Реєстраційної картки (для фізичної особи/фізичної особи підприємця)