Новини НАЗК. Щодо термінів подання електронних декларацій, а також особливостей порядку подання декларацій військовослужбовцями у зв’язку зі змінами до ЗУ «Про запобігання корупції»

До уваги суб’єктів декларування!

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє про зміни до Закону України “Про запобігання корупції” щодо термінів подання електронних декларацій, а також особливостей порядку подання декларацій військовослужбовцями.

Верховною Радою України 23 березня 2017 року прийнято Закон № 1975-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб». Закон набирає чинності 30 березня 2017 року. Відповідно до цього закону продовжено до 1 травня 2017 року строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» подають таку декларацію вперше.

Детальніше читайте на офіційному сайті НАЗК у розділі новини або за прямим посиланням

Набрав чинність Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб»

Сьогодні набрав чинність Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» від 23.03.2017 р. №1975-VIII  яким подовженно термін подання декларації до 01 травня 2017,   для осіб які вперше подають річні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

"6. Розділ XIII "Прикінцеві положення" доповнити пунктом 5-1 такого змісту:
"5-1. Продовжити до 1 травня 2017 року строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до цього Закону подають таку декларацію вперше"."

Про це йдеться і в повідомленні на офіційному сайті НАЗК

Детальніше...

Нові роз’яснення НАЗК щодо заповнення декларації

20 та 22 березня 2017 на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції опубліковано нові роз’яснення, наступного змісту

Роз’яснення НАЗК щодо заповнення декларації особами, для яких посада суб’єкта декларування не є основною або які займають посади, обидві з яких є посадами суб’єкта декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції надає роз’яснення щодо заповнення декларації особами, для яких посада суб’єкта декларування не є основною або які займають посади, обидві з яких є посадами суб’єкта декларування.

Детальніше...

ФОРМА декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

ФОРМА декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування затверджена Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції 10 червня 2016 року № 3 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 липня 2016 року за № 960/29090

Переглянути делкарацію на сайті НАЗК або за посиланям

ФОРМА повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування затверджена рішення Національного агентства з питань запобігання корупції 10 червня 2016 року № 3 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 липня 2016 року за № 961/29091

Переглянути повідомлення на сайті НАЗК або за посиланям

Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції»

Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю зі змнами (останні внесено від 03.11.2016 № 106), налічують 17 розділів та 68 пунктів.

Завантажити роз’яснення можливо з сайту НАЗК, або з цього посилання.

Також  у пункті "Декларація" на сайті НАЗК, можливо прочитати ці роз’яснення розподілені по розділом декларації та переглянути навчальне відео із заповнення декларацій у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"  

Пропонуємо ознайомитися зі змістом роз’яснень:

Детальніше...