Отримання ЕЦП через АЦСК ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК»

Отримання ЕЦП через АЦСК ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК» :

1.    Необхідно бути клієнтом цього банку та мати пластикові карти.
2.    Також необхідно бути зареєстрованим у інтернет-банкінгу «Приват24»,  покрокова реєстрація до інтернет-банкінгу «Приват24» наведена на нашому сайті
3.    За посиланням https://www.privat24.ua/  або набравши у полі URL назву privat24.ua , переходимо до сайту «Приват24».
4.    Наступним кроком проходимо авторизацію, вводимо номер мобільного телефону,  вказаного під час реєстрації, вводимо пароль, вказаний при реєстрації.5.    Проходимо підтвердження через СМС-повідомлення або автоматичний дзвінок банку на вказаний при реєстрації мобільний телефон.

6.    Натискаємо на закладку в меню «Все услуги».

7.    Вибираємо розділ «БИЗНЕС».

8.    У підрозділі «Электронная цифровая подпись» два пункта. Перший пункт «Скачать сертификат» відповідає за генерацію ключа ЕЦП, другий пункт «Как это работает» надає детальну інструкцію, як зробити ключ ЕЦП (завантажити інструкцію з сайту районної ради).
Далі в тексті буде використано інструкцію з сайту Приват24 з доповненням лише в частині завантаження та встановлення крипто модулю.
9.    Натискаємо на пункт «Скачать сертификат », який нас переведе до наступного вікна. У разі невстановлення криптомодулю, нам буде запропоновано завантажити його та встановити на комп’ютер.

10.    Переходимо до папки, куди було збережено програму криптомодуль (найчастіше це папка «Загрузки», або інша папка чи диск в залежності від того, що ви вибрали при завантажені).   11.    Вибираємо файл cryptoplugin-1.1.8 та натискаємо праву кнопку миші на вибраному файлі, у випадаючому  меню вибираємо пункт «Запуск от имени администратора» (для ОС Windiws 7,8,8.1,10, для Windows XP просто два раза кликаем на выбранном файле левой кнопкой мыши).

12.    У вікні вибираємо необхідну мову та натискаємо кнопку OK.

13.    У наступному вікні натискаємо кнопку «Установить».

14.    При завершені встановлення натискаємо кнопку «Готово».

15.    Переходимо на вкладку Приват24, відкриту у браузері, або при необхідності заново авторизуємося на сайті Приват24.

16.    Натискаємо на закладку в меню «Все услуги».
17.    Обираємо розділ «БИЗНЕС» пункт «Скачать сертификат».
18.    У наступному вікні перевіряємо дані, а саме ПІБ, населений пункт, область та e-mail (редагувати можливо поля тільки e-mail), якщо всі дані вірні, натискаємо кнопку «Данные верны».

19.    Наступне вікно пропонує вибрати директорію (папку чи диск) для збереження файлу ключа ЕЦП. Натискаємо «Выбрать».

20.     У відкритому вікні вибираємо куди буде збережено ключ ЕЦП. Бажано використовувати зйомний usb flash disk («флешку»). Вибравши необхідний диск натискаємо кнопку ОК.

21.    Наступне вікно повідомляє ім’я файлу ключів ЕЦП та куди буде збережено цей файл та просить ввести пароль для ключа ЕЦП, довжиною не менш 8 символів.

22.    У наступне вікні вводимо код, отриманий з SMS - повідомлення та ставимо відмітку про ознайомлення з умовами та правилами, при необхідності переходимо за посиланням та ознайомлюємося за умовами та правилами надання банківських послуг.

23.    У завершальному вікні повідомляється про обробку заявки та строк дій ключа ЕЦП.