Святкування дня місцевого самоврядування

7 грудня професійне свято відзначають люди, праця яких спрямована на розвиток територіальних громад, задоволення життєвих потреб мешканців міста і Приморського району, забезпечення соціального захисту громадян.

У великій залі Приморської районної ради зібрався увесь актив депутатських корпусів громад району для привітань, нагороджень та дружніх співбесід. Першим взяв слово голова Приморської районної ради Олег Вікторович Ніколенко. В своїй промові він відзначив: «День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх активних громадян, які дбають про зростання добробуту жителів нашого району, прагнуть зробити наші села і місто щасливими і багатими. Конституцією закріплено і гарантується статус місцевого самоврядування. Але, на жаль, на практиці, таке право деколи доводиться «відвойовувати» тому, що не зважаючи на владні повноваження, органи місцевого самоврядування не наділені реальною фінансовою автономією. Сьогодні, самоврядування, як право місцевих громад самостійно вирішувати питання свого життя, існує лише на рівні середніх та великих міст, і практично відсутнє на інших рівнях. Але, незважаючи на труднощі, ми маємо всі шанси для розвитку, збагачення і утвердження. В Україні розпочато Конституційну реформу - це відкриє шлях місцевій ініціативі активно залучати до участі в управлінні мешканців населених пунктів - тобто наповнить реальним змістом поняття самоврядування. Шановні представники органів місцевого самоврядування!

На Вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближче до простого люду, і саме ви, не маючи достатньої фінансової підтримки на реалізацію ваших повноважень, намагаєтесь вирішувати найболючіші питання людей. Велике Вам за це спасибі. Сьогодні депутатський корпус районної ради демонструє високу активність та небайдужість до проблем району, займає активну позицію щодо вирішення проблем територій та окремих громадян. Під постійним контролем знаходиться функціонування підприємств, установ та закладів системи освіти, культури, медичні заклади району. У разі виникнення проблем невідкладно вирішуються питання фінансування того чи іншого об’єкту, бо найбільшою цінністю правової демократичної держави є її люди. А основним завданням влади – захист їх прав та забезпечення належного рівня життя. За це повинні відповідати разом усі гілки влади, у тісній співпраці, оптимально розподіляючи між собою обов’язки», - відзначив Олег Вікторович.

Почесними грамотами Запорізької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність та з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування в Україні були нагороджені: Галанін О.О., сільський голова Єлизаветівки; Поліщук В.С., голова ФГ «Геліос», депутат районної ради; Панченко Н.Г., голова СФГ «Панченко Н.Г.», депутат Юр?ївської с/р; Большов С.М., Зеленівський сільський голова. Грамотою Запорізької обласної ради за багаторічну плідну працю у ветеранській організації, за значну роботу по соціальному захисту старшого покоління, патріотичне виховання молоді, за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху району та з нагоди 80-річчя від дня народження був нагороджений Загорський М.І., голова первинної ветеранської організації с. Петрівка.

Грамотами Приморської районної ради За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади Приморського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджені: Параскєвов С.С., депутат районної ради; Саввова Г.М., депутат районної ради; Курасов І.М., депутат Юр’ївської с/р.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджені: Ганєва В.Ф., головний бухгалтер Інзівської с/р; Бідник Т.В., головний бухгалтер Юр’ївської с/р; Рус’єва Л.Т., головний бухгалтер Коларівська с/р; Кара І.В., бухгалтер, Інзівської с/р; Шевлякова Р.В., головний бухгалтер Партизанської с/р; Димова Т.В., спеціаліст бухгалтерського обліку Зеленівської с/р. Особливу подяку отримала Шлепак Л.М., голова Єлисеївки від колективу та учнів Єлисеївського НВК за мудрість, толерантність, готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Привітали представників депутатського корпусу та виконкомів словами поздоровлень голова Приморської ОТГ Божкова О.А. та голова Новоолексіївської сільської об’єднаної громади Дубовик С.І. Привітальні слова пролунали і від голови Приморської районної державної адміністрації Бєлічева С.А.

До керівників та депутати місцевих рад, з привітальним словом та подякою за співпрацю звернулась голова районної організації профспілки працівників АПК Кіслова Н.В. Від професійної спілки працівників агро-промислового комплексу України Наталя Володимирівна вручила особливу відзнаку голові Приморськой районної ради Олегу Вікторовичу Ніколенко за особливі досягнення та вагомий внесок у розвиток соціального партнерства.

Також, голова Приморської громади Божкова О.А. подякувала за участь та нагородила переможців конкурсу Громадського бюджету.