Телефонна «гаряча» лінія депутата Запорізької обласної ради Буряка О.М.

У понеділок, 21 серпня 2017 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування Буряк Олег Миколайович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.
Всі дзвінки безкоштовні.

Телефонна «гаряча» лінія депутата Запорізької обласної ради Зотова Д.І.

У середу, 16 серпня 2017 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Зотов Дмитро Іванович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.
Всі дзвінки безкоштовні.

Початок конкурсу субпроектів в рамках гранту Світового банку «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей»

Запорізька обласна рада інформує стосовно початку конкурсу субпроектів в рамках гранту Світового банку «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей», оголошеного Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі - Міністерство).

Детальніше...

Громадська організація «Фундація прав людини» запрошує на круглий стіл

Громадська організація «Фундація прав людини» розпочала нову правозахисну програму «CommUNITY through mentorship» у партнерстві з Запорізькою громадською організацією «Дивосвіт».

Мета проекту - посилення професіоналізму лідерів громадських організацій в онлайн правозахисті і блогерстві шляхом впровадження менторської програми для лідерів, що захищають інтереси внутрішньо- переміщених осіб у Запорізькій області.

Запрошуємо на круглий стіл «Менторство, як спосіб становлення громадської активності» 9.08 2017 року з 10.00 до 11.00 з активними лідерами ВПО, органами державної влади, блогерами, журналістами, про місце ВПО в системі державного управління ресурсами який відбудеться у малому залі Приморської районної ради.