Засідання постійних депутатських комiсiй по пiдготовцi до 16 сесії Приморської районної ради

15-16 червня відбулося засідання постійних депутатських комiсiй по пiдготовцi до 16 сесії Приморської районної ради, у роботі  постійних комісій взяли участь голова Приморської районної ради Ніколенко О.В. та заступник голови Приморської районної ради Прокопова В.Ю. На комісіях депутатами розглянуто 30 питань стосовно виконання районних програм, внесено зміни до існуючих програм та затверджено нові.

Затверджено програму "Захисту учасників лiквiдацii аварii на Чорнобильській АЕС". Прийнято програму "Забезпечення територіальної оборони Приморського району на 2017 - 2021 роки". Внесено зміни до програми соціального захисту населення Приморського району в галузі безоплатного медичного обслуговування на 2017 рiк, внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік.

Постійною комісією з питань соціально-економічного розвитку та бюджету запропоновано передбачити додаткові кошти на лікування чорнобильців та на ремонт шкіл до нового навчального року.

Депутати дали згоду на подовження договорів оренди приміщень районної лiкарнi, управлення статистики,  припинили контракт з керівником комунальної друкарні Дуловим. Затвердили зміни до структури, граничної чисельності КУ "Територiальний центр соціального обслуговування".

Запорізька обласна державна адміністрація та обкомом профспілки працівників охорони здоров’я України висунули пропозицію за вагомий  внесок у розвиток медицини Приморського району та у зв’язку з 70 – річчям нагородити грамотою та нагрудним знаком Департаменту охорони здоров’я і преміювати головного лікаря Приморської ЦРЛ Гогунського Е.Е.. Депутатами Приморської районної ради було підтримано пропозицію та винесено на розгляд сесії, яка відбудеться 20 червня о 10.00 в залі районної ради.