Презентація книги «Таврійські історії»

13 червня відбулась презентація книги «Таврійські історії», підготовленої місцевим краєзнавцем, людиною, яка не на словах, а насправді любить свій рідний край, Леонідом Савелійович Паскаловим. Багато років Леонід Савелійович віддав освіті Приморського району, працюючи викладачем, методистом, завідувачем методичним кабінетом відділу освіти, викладачем болгарської мови. Сотні його випускників продовжили свою освіту в навчальних закладах Республіки Болгарія та, отримавши диплом, стали фахівцями та професіоналами своєї справи. Ця книга Леоніда Савелійовича є  збіркою нарисів про звичайних людей - мешканців Таврії, частиною якої являється і Приморський район. Книга повчальна та буде корисною для вчителів, учнів та всіх небайдужих людей, які цікавляться історією нашого краю і його постатями.

У презентації книги «Таврійські історії» взяла участь заступник голови Приморської районної ради Прокопова В.Ю., яка відмітила важливість подібних заходів та творчих робіт, які передають історію нашого краю майбутнім поколінням. А оскільки книга видана болгарською мовою, то  сприяють і вивченню рідної мови.    

На презентації книги «Таврійські історії» також були присутні громадяни Республіки Болгарія, відряджені Міністерством освіти Болгарії, які п’ять років навчали учнів Приморського регіонального українсько – болгарського багатопрофільного ліцею болгарської мови, історії, культури та традицій  болгарського народу. Цього літа у викладача болгарської мови Росиці Ніколової і Димитра Цанкова - викладача музики і співу закінчується контракт, і вони відбувають на Батьківщину.

Від  іменні депутатського корпусу, викладачам Росиці Ніколової і Димитру Цанкову, Вікторія Юріївна вручила почесні грамоти Приморської районної ради за вагомий внесок у справу навчання та виховання  підростаючого покоління та укріплення дружніх зв’язків між братніми народами  України і Болгарії  та побажала здоров'я, нових успіхів і звершень.