Привітання з днем прикордонних військ

Шановні військовослужбовці прикордонних військ !

Від імені Приморської районної ради, депутатського корпусу вітаю вас з професійним святом з Днем прикордонних військ!

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи було покликанням і почесним обов'язком справжніх чоловіків.

Сьогоднішня українська армія проходить непростий етап свого становлення. За плечима військових Збройних Сил України стоять славні традиції предків, велична доблесть козацтва, яке століттями охороняли кордони нашої батьківщини, доблесть і відвага наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

Ситуація в нашій країні, на жаль, як і раніше, залишається напруженою, і не дивлячись на свято багато хто з вас зараз на бойовому посту, адже кордон це перший рубіж, перша лінія яку перетинає ворог. Ми бачимо, що відбувається, коли втрачається контроль над кордоном. Сподіваюсь, що в найближчому майбутньому на всіх кордонах України будуть тільки військовослужбовці прикордонних військ України.

Український народ високо цінує Вашу службу, ви виконуєте високу місію - забезпечення надійної оборони Вітчизни, її недоторканність і цілісність. Ми всі віримо в те, що мине небагато часу і українська армія стане національною гордістю країни, гарантією стабільності та безпеки України.

Вірю в те, що українські військовослужбовці і весь український народ будуть об'єднані єдиною ідеєю створення сильної і неподільної держави України.

Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги і традиції, народна повага надихають вас на нові бойові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Щастя, добра, миру і благополуччя Вам і Вашим близьким.

 Голова Приморської                  
 районної ради   О.В. Ніколенко