День захисника України

13 жовтня у великій залі засідань Приморської районної ради відбулись святкові заходи присвяченні Дню захисника України. В урочистому заході взяли участь голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., голова Приморської райдержадміністрації Бєлічев С.А., мер міста Божкова О.А., військовослужбовці, службовці збройних сил України, волонтери, учасники АТО Приморського району, представники трудових колективів, громадськість.

До присутніх звернувся голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., привітавши у цей святковий день всіх, хто у різні роки виконував священний обов’язок захисника Батьківщини, брав участь у бойових діях та миротворчих місіях, виконуючи складні, пов’язані з ризиком для життя завдання, зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти.

Детальніше...

Відбулися урочистості з нагоди 110-річчя з дня народження Петра Григоровича Григоренка

12 жовтня відбулися урочистості з нагоди 110-річчя з дня народження видатного правозахисника, нашого земляка Петра Григоровича Григоренка (1907-1987).

У українсько-болгарському ліцею під керівництвом викладача, дослідника правозахисного руху Костянтина Димова відбувся відкритий урок «Сторінки життя та діяльності Петра Григоренка»

Петро Григоренко народився у с. Борисівка Приморського району, його дитинство припало на часи Першої світової війни та Української революції 1917-21 років. Потім була успішна кар’єра командира Червоної армії, слава героя Другої світової війни, великі плани у військовій науці, перша в країні кафедра кібернетики.

Проте потяг до правди не залишав Григоренка. Він не погоджувався з наказами про знищення храмів, намагався рятувати жертв сталінських репресій та голодоморів, але наївно сподівався на «оновлення ленінізму». У 1961 році на партійній конференції у Москві генерал виступив з гострою критикою Микити Хрущова, а згодом разом із синами створив підпільний гурток, розповсюджували листівки.

Детальніше...

У Приморському районі відбувся завершальний районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

11 жовтня на базі КЗ «Загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів міста Приморськ» відбувся завершальний районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), участь у якому взяли 170 учасників з 21 школи району.

До організації проведення гри долучилися Приморська районна рада, Приморська районна державна адміністрація, Приморська ОТГ, депутати районної ради, Приморський РВК, прикордонна служба Приморського району, КП «Приморський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Приморської районної ради, районна організація сприяння оборони України, волонтери та інші.

Відкрили змагання переможці минулорічних ігор — рій «Нащадки козаків» КЗ «НВК «Єлисеївська ЗОШ І-III ст. - ДНЗ». Саме вони представляли районну команду на обласному рівні.

Детальніше...

Привітання голови Приморської районної ради з Днем захисника України

Дорогі ветерани війни і військової служби,
шановні військовослужбовці Збройних сил України та
інших військових формувань !

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Цього святкового дня вітаю всіх, хто у різні роки виконував священний обов’язок збройного захисника Батьківщини, брав участь у бойових діях та миротворчих місіях, виконуючи складні, пов’язані з ризиком для життя завдання, зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти.

Детальніше...