З Днем Соборності України!

Шановні мешканці Приморського району!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Соборності України!

Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності. До таких подій належить 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом - Днем Соборності України.

Це велике державне свято символізує єдність українських земель, нагадує всім нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України. У нас – єдина суверенна держава, а всі ми – представники єдиного українського народу.

У цей святковий день бажаю усім міцного здоров’я, добра і злагоди, мирного неба і світлої долі.

 

З повагою,                               
Голова Приморської               
районної ради О.В.Ніколенко

Конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-логопеда комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Приморської районної ради

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр»
Приморської районної ради Запорізької області
оголошує конкурс
на заміщення вакантної посади вчителя-логопеда комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Приморської районної ради Запорізької області.

Вимоги до учасників конкурсу: громадянство України, вільне володіння українською мовою, вища освіта за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», стаж роботи не менше трьох років за фахом, достатній рівень володіння комп'ютером і комп'ютерними технологіями.

Документи приймаються протягом 10 (десять) робочих днів
з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Приморськ, вул. Банкова, 119, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» (третій поверх, каб. № 12) .

Додаткову інформацію щодо переліку документів, основних функціональних повноважень, розміру та умов оплати праці можна отримати у КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» (третій поверх, каб. № 12) та за телефоном 74323.

Відбулося засідання двадцятої (позачергової) сесії Приморської районної ради

16 січня у великій залі Приморської районної ради відбулося засідання двадцятої (позачергової) сесії Приморської районної ради сьомого скликання. На розгляд депутатам було надано 9 питань порядку денного. До основних сесійних питань можливо віднести, дострокове припинення повноважень депутата Приморської районної ради Штенгелова М.В. у зв’язку з обранням його депутатом до Новоолексіївської сільської ради об’єднаної територіальної громади на перших місцевих виборах 24 грудня 2017 року та визнання повноважень депутата Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання Гончар Наталі Василівни від Приморської районної організації Аграрної партії України.

Детальніше...

Постанова Приморської районної виборчої комісії Приморського району Запорізької області №1 від 09 січня 2018 року

Про реєстрацію наступного за черговістю кандидата в депутати Приморської районної ради у виборчому списку Приморської районної партійної організації Аграрної Партії України      

      З січня 2018 року до районної виборчої комісії надійшла заява депутата Приморської районної ради Штенгелова Миколи Васильовича про те, що він 24 грудня 2017 року на перших виборах депутатів Новоолексіївської сільської ради об’єднаної територіальної громади і Новоолексіївського сільського голови обраний депутатом Новоолексіївської сільської ради об’єднаної територіальної громади. В зв’язку з цим відповідно до статті 89 Закону України «Про місцеві вибори» (в подальшому - Закону) він достроково припиняє повноваження депутата Приморської районної ради.
Розглянувши заяву Штенгелова Миколи Васильовича, керуючись частинами першою та другою статті 90, частинами першою та третьою статті 89, частиною 11 статті 88 Закону районна виборча комісія постановляє:

Детальніше...