Менторство, як спосіб становлення громадської активності, круглий стіл впровадження менторської програми «СommUNITY through mentorship» в Запорізькому регіоні.

9 серпня 2017 року представники більше 10 Громадських організацій Приморська, Бердянська, Мелітополя та Запоріжжя зустрілись у Малому залі Приморської районної державної адміністрації у форматі «круглого столу»,  щоб обговорити впровадження менторської програми «СommUNITY through mentorship»  в Запорізькому регіоні.

Громадські активісти ділились досвідом підвищення організаційного та управлінського потенціалу громадської організації, обговорювали аспекти проектного менеджменту та побудови адвокаційних компаній на захист інтересів громади, формування соціального підприємства та налагодження комунікації між ГО для ефективної роботи.

Детальніше...

Виїзне засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища

04 серпня на базі Ногайського коледжу відбулось  виїзне засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища районної ради. На комісії був присутній голова ради Ніколенко Олег Вікторович, запрошені Папу Володимир Власович, Джеглав Іван Іванович, Рекашов Олександр Васильович, Одинокий Віктор Борисович, керівники сільгосппідприємств району.

За підсумками збирання середня врожайність зернових культур по Запорізькій області  в 2017 році становить 31,6 ц/га, по  Приморському району урожайність склала 35,4 ц/га, це шосте місце серед 20 районів області. В тому числі, урожайність озимої пшениці склала 40,2ц/га (по області 34,6 ц/га), озимий ячмінь – 42,4 ц/га (по області 31,9ц/га),ярий ячмінь – 30 ц/га (по області 24,5 ц/га).

Про підсумки збирання ранніх зернових культур по району доповіла головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Приморської райдержадміністрації Хіцай Наталя Вікторівна : «За  оперативною інформацією  господарств, станом на 04 серпня в районі зібрано майже 99,8% від запланованої площі. Зернові культури зібрано на площі 34151 га намолочено 120,8 тис.тонн при середній врожайності 35,4 ц/га, що на 2,1 ц/га більше минулого року.  

Детальніше...

Підходить до завершення обласне і районне змагання серед комбайнових агрегатів на збиранні ранніх зернових культур у 2017 році

У Приморському районі вже на фінішній прямій збір ранніх зернових культур, станом на 25 липня зібрано врожаю з 70 відсотків засіяних площ, що становить 24,43 тисячі гектар з посіяних 34,9 тис. га.

Підходить до завершення обласне і районне змагання серед комбайнових агрегатів на збиранні ранніх зернових культур у 2017 році. Вже визначені переможці по чотирьом п'ятиденкам.

Переможцями першої п'ятиденки районна комісія з організації змагання визнала комбайновий екіпаж СВК «Україна», це комбайнер Ігор Панченко та його помічник Петро Волєнко, які на комбайні New Holland TC 5080 обробили 138,9 га та зібрали 575,8 т озимого ячменю та пшениці.

Детальніше...

Відбулося засідання депутатської постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету.

20 липня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. Засідання комісії проходило у повному складі за участі голови Приморської районної ради Ніколенко О.В., також на комісії були присутні доповідачі, начальник управління фінансів Приморської РДА Карчак Л.І. та головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Найда О.В..

Комісією було розглянуто проект розпорядження голови Приморської районної державної адміністрації «Про перерозподіл видатків».

Детальніше...