Про скликання двадцять четвертої (позачергової) сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання

Керуючись ст. 43 та п.4, п.5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять четверту (позачергову) сесію Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання 22 травня 2018 року о 10 - 00 годині у великій залі засідань районної ради.

На двадцять четверту (позачергову) сесію Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання запрошуються депутати районної ради, голова райдержадміністрації, його заступники, начальники управлінь та відділів районної ради і районної державної адміністрації, керівники районних установ та організацій, міський та сільські голови.

Розпорядження голови Приморської районної ради від 20.04.2018 №11 «Про скликання двадцять четвертої (позачергової) сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання»

 
 
 
 
 

Відбулося засідання двадцять третьої (позачергової) сесії Приморської районної ради Запорізької області

19 квітня у великій залі засідань Приморської районної ради відбулося засідання двадцять третьої (позачергової) сесії Приморської районної ради сьомого скликання. На розгляд депутатів винесено 8 питань порядку денного, у тому числі «Різне».

Першим сесійним питанням було затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що передаються в оренду ТОВ «Приморська вітроелектростанція» для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій. Депутатами прийнято рішення по даному питанню, але воно викликало дискусії на постійних комісіях. Вперш за все, це реєстрація юридичних осіб ТОВ «Приморська вітроелектростанція» та ТОВ «Орлівська вітроелектростанція» у Приморському районі та спрямування податків до місцевих бюджетів (зараз вітроелектростанції зареєстровані у Київській області). Голова Приморською районної ради, звертаючись до депутатів, зачитав сумісний лист районної ради та Приморської райдержадміністрації до голови обласної державної адміністрації Бриля К.І.,

Детальніше...

До відома депутатів районної ради.

Відповідно до пункту 2 статті 15 Закону України «Про політичні партії в Україні» не допускається здійснення внесків на підтримку політичних партій державними та комунальними підприємствами, установами та організаціями, а також юридичними особами, в яких не менше десяти відсотків статутного капіталу або прав голосу прямо або опосередковано належать державі, органам місцевого самоврядування чи нерезидентам або кінцевими бенефіціарними власниками(контролерами) яких є особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування відповідно до Закону України "Про запобігання корупції".

Відповідно до п.п. «б» та «в» п.1 ч.1 ст.3 Закону України "Про запобігання корупції» суб’єктами, на яких поширюється дія цього Закону, є: особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема: народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови; державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування.

 

Пряма телефонна лінія начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Васильцова С.А.

У вівторок, 24 квітня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитанім громадян відповідатиме начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Васильцов Сергій Анатолійович.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508.
Всі дзвінки безкоштовні.