Привітання голови районної ради з Днем Конституції України

Шановні приморці та гості нашого району !

Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.
У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.
Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

 

З повагою,
голова районної ради  О.В. Ніколенко

День Державної служби України

23 червня у календарі відзначений як День державної служби України. Відзначати його почали з 2003 року, згідно з Указом Президента України № 291/2003. На сьогодні у Приморському районі налічується близько 200 державних службовців, які сумлінно виконують покладенні на них функції та стоять на захисті державних інтересів України. З нагоди свята у великій залі районної ради відбулися святкові заходи. Привітати державних службовців, ветеранів державної служби завітали заступник голови Приморської районної ради Прокопова Вікторія Юріївна, голова Приморської районної державної адміністрації Сергій Анатолійович Белічев, секретар Приморської ОТГ Павло Валентинович Єлізаров.

Детальніше...

Виїзна депутатська комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

22 червня за ініціативи голови Приморської районної ради Ніколенко О.В. та голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища  Попелешко І.П.  відбулося виїзне засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, яка проходила на базі фермерського господарства «Панченко Н.Г.» у с.Юр'ївка. Участь у виїзній комісії прийняли депутати Приморської районної ради, керівники сільськогосподарських підприємств, начальник Приморського РС та ДПРЧ-22 ГУ ДСНС України у Запорізькій області Подмазін В.Л., голова районної організації  профспілки працівників АПК Кислова Н.В., заступник начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Чигир В.О., головний спеціаліст відділу контролю в насінництві  і розсадництві Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Дроняк Л.В. На комісію також були запрошенні начальники управління агропромислового розвитку минулих років Джеглав Іван Іванович, Рекашов Олександр Васильович.

Детальніше...

Мітинг, присвячений дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

22 червня у міському сквері м.Приморська відбувся мітингу, присвячений дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. У мітингу взяли участь голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., голова Приморської райдержадміністрації Бєлічев С.А., військовий комісар Приморського районну Легенький В.В., керівники ветеранських організацій Приморського району, політичних партій, громадських організацій, жителі Приморського району.

О десятій годині громадськість району приєдналась до Всеукраїнської хвилини мовчання на знак вшанування полеглих у війні бійців, із покладанням живих квітів до Меморіалу Слави.

Детальніше...