Графік прийому депутатів Приморської районної ради

ГРАФІК ПРИЙОМУ

депутатів Приморської районної ради Запорізької області

VІІ скликання

№ з/п Дні прийому

ПІБ

депутата

Час

Місце прийому

 

1. Щовівторка

Ніколенко

Олег Вікторович

9.00 -11.00

Приморська районна рада,

кабінет голови районної ради

2. Щочетверга

Прокопова

Вікторія Юріївна

9.00 -11.00

Приморська районна рада,

кабінет заступника голови районної ради

3. Щопонеділка

Бєлічев

Сергій Анатолійович

10.00-12.00

Приморська райдержадміністрація,

кабінет голови РДА

4. 1-й понеділок місяця

Онишко

Олександр Вікторович

9.00 -12.00

Приморська районна рада,

Дянков

Іван Дмитрович

9.00 -12.00 Вул. Енергетиків, 6.

Гончар

Наталя Василівна

9.00 -12.00

КЗ «Зеленівська ЗОШ І-III»

Зеленівська сільська рада

5.

Щовівторка та щочетверга

Старун

Сергій Миколайович

9.00 -12.00

Приморська районна рада,

кабінет №1

6.

Щочетверга

Замулінський

Василь Іванович

9.00- 11.00

Приморська районна рада,

кабінет №1

7.

1-ша середа місяця

Саввова

Галина Маратівна

9.00 -12.00      вул. Паркова, 7.

Халіл Манзур Ахмат

9.00 -12.00 м.Приморськ, вул. Соборна (Кірова), 89а
8.

1-й четвер

місяця

Параскєвов

Сократ Сергійович

9.00 -12.00

Приморська районна рада,

кабінет №1

Нейчева

Тетяна Юріївна

9.00 -12.00

Приморська районна рада,

кабінет №1

9. 1-ша п’ятниця місяця

Стойчев

Іван Васильович

9.00 -12.00

Приморська районна рада,

кабінет №1

Антіпов

Олександр Анатолійович

9.00 -12.00 Преславська сільська рада
10.

2-й понеділок

Місяця

Махотка

Андрій Олександрович

9.00 -12.00 Вул..Соборна, 80.
11.

2-й вівторок

місяця

Морозов

Анатолій Петрович

9.00 -12.00

Приморська районна рада,

кабінет №1

Шептій

Микола Миколайович

14.00-17.00 Борисівська сільська рада

12.

2-га середа

місяця

Бащеванжи

Олег   Володимирович

9.00 -12.00 Банівська сільська рада

Шелухіна

Галина Леонідівна

9.00 -12.00

Приморська районна рада,

кабінет №1

13.

2-й четвер

місяця

Галаніна

Ольга Миколаївна

9.00 -12.00

Єлизаветівська сільська рада

14.

2-га п’ятниця

місяця

Дем’янов

Микола Миколайович

9.00 -12.00

Приморська районна рада,

кабінет №1

Панченко

Сергій Вікторович

9.00 -12.00 Юр’ївська сільська рада
15.

3-й понеділок

місяця

Попелешко

Іван Петрович

9.00 -12.00

Приморська районна рада,

кабінет №1

16.

3-й вівторок

місяця

Поліщук

Василь Степанович

9.00-12.00 Борисівська сільська рада
17.

3-тя середа

місяця

Бистрова

Олена Миколаївна

9.00 -12.00 Центральна районна лікарня
18.

3-й четвер

місяця

Крамаренко

Лариса Олексіївна

9.00 -12.00

Приморська районна рада,

кабінет №1

19. 4-й понеділок місяця

Дьякова

Оксана Володимирівна

9.00 -12.00

Приморська районна рада,

кабінет №1

20.

4-й віторок

місяця

Захаревич

Станіслав Володимирович

9.00 -12.00 Зеленівська сільська рада
21.

4-та середа

місяця

Сусліков

Сергій Миколайович

9.00 -12.00

Приморська районна рада,

кабінет №1

22.

4-й четвер

місяця

Матяш

Сергій Анатолійович

9.00 -12.00

Приморська районна рада,

кабінет №1

23. 4-та п’ятниця місяця

Жук

Анжела Анатоліївна

9.00 -12.00 Інзівська сільська рада
24. Щоденно

Вороніна

Любов Михайлівна

9.00 -12.00 Зеленівська сільська рада
25. Щоденно

Михайлов

Петро Миколайович

9.00 -12.00 Коларівська сільська рада