Бердянська ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області інформує

УВАГА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ !
З 02.07.2018 року починають діяти реквізити
нових бюджетних рахунків!

У зв’язку із запровадженням з 2 липня 2018 року централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів змінюються реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Ознайомитись з ними можна на сайті Приморської районної ради за посиланням Реквізити рахунків, а також на стендах Центру обслуговування платників Приморського відділення Бердянської ОДПІ.

 

Конкурс на розробку Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату

Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу оголосив II етап конкурсу на розробку Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP) в 2019 р.

Хто може взяти участь?
Місто, селище, село, ОТГ з фактичною кількістю населення не більше 100 тис. жителів (за результатом останнього перепису населення), яке приєдналося, або планує приєднатися до Меморандуму про співпрацю в інноваційній та науково-виробничій сфері.

Можливість надання не менше 50% співфінансування проведення інвестиційних розрахунків в межах концепції залучення нових технологій, ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля, забезпечення сталого розвитку поселень та заходів з формування реєстру інвестиційних проектів громади.

Детальніше...

Профілювання безробітних, впровадження кейс-менеджменту, профорієнтаційна платформа – це все ми побачимо в роботі центрів зайнятості у 2018 році

07 лютого 2018 року в Запорізькому обласному центрі зайнятості відбулась прес конференція директора Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік за результатами діяльності Служби у 2017 році та визначення пріоритетних завдань на 2018 рік: «Діяльність. Новації. Пріоритети».

Протягом січня-грудня 2017 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 64,8 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 13,1% менше минулорічного показника.

Детальніше...

Про результати діяльності Приморського відділу Бердянської місцевої прокуратури на території Приморського району протягом І півріччя 2017 року.

Згідно вимог ч.3 ст.6 Закону України «Про прокуратуру» керівники місцевих прокуратур на відкритому пленарному засіданні відповідної ради, на яке запрошуються представники засобів масової інформації, не менш як двічі на рік інформують населення відповідної адміністративно - територіальної одиниці про результати діяльності на цій території шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних.

У зв’язку з викладеним повідомляю про роботу Приморського відділу Бердянської місцевої прокуратури на території Приморського району протягом І півріччя 2017 року.

Детальніше...

Ставки податків на 2018 рік затверджені Орлівською сільською радою

Орлівська сільська рада Приморського району Запорізької області сьомого скликання інформує, що 11 липня 2017 двадцятою сесією затверджено ставки податків на 2018 рік:

Рішення сесії №1 Про затвердження ставок  земельного податку на 2018 рік. (переглянути);

Рішення сесії №2 Про затвердження ставок відсоткового коефіцієнту функціонального використання при здійсненні розрахунку орендної плати за земельні ділянки на 2018 рік (переглянути);

Детальніше...