З Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, ветерани самоврядування !

Приміть щирі вітання з нагоди державного свята - Дня місцевого самоврядування !

Майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територій та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців. Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Поруч з економічними реформами країна потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень органів самоврядування.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району.

Від щирого серця бажаю усім міцного здоров’я, щастя, творчих сил та нових звершень на ниві зміцнення державності, утвердження принципів добра і справедливості. Хай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю і України додає сил і наснаги.

Голова Приморської                   
районної ради   О. В. Ніколенко