День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтера

05 грудня в актовому залі Приморського регіонального українсько-болгарського ліцею відбулися святкові заходи, присвячені Дню Збройних Сил України та Міжнародному Дню волонтера. Участь у заходах прийняли заступник голови Приморської районної ради Прокопова В.Ю., заступник голови Приморської райдержадміністрації Олеля М.М., голова Приморської об’єднаної територіальної громади Божкова О.А., військовий комісар Приморського району Легенький В.В.

У своєму привітанні до військовослужбовців, ветеранів війни і Збройних Сил України, волонтерів, Вікторія Юріївна Прокопова від імені Приморської районної ради та депутатського корпусу привітала всіх з Днем Збройних Сил України та сказала наступне: «Відзначаючи це свято, ми глибоко шануємо всіх, хто боронив і продовжує боронити честь та свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку та авторитет держави!

Сьогодні українська армія проходить складний етап свого становлення. За плечима військових Збройних Сил України стоять славні традиції предків, велична доблесть козацтва, а також наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом. Український народ та українська влада високо цінують ратну службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують надійну оборону Вітчизни, її недоторканість та територіальну цілісність. Від вас залежить наш спокій і наше мирне та вільне майбутнє!»

Окрему подяку Вікторія Юріївна висловила волонтерам, які продовжують в непростих умовах надавати допомогу армії і систематично підтримують наших воїнів. Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті. Завдяки волонтерам українська армія отримала майже все необхідне для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Дуже символічно, що Міжнародний день волонтера та День Збройних Сил України відзначаються з різницею в один день, тому як волонтерський рух України тісно пов'язаний з Збройними Силами України. З перших днів волонтери забезпечували віськовослужбовців засобами особистого захисту, амуніцією, приборами спостереження, допомагали воякам облаштовувати позиції, побут та багато інших добрих та корисних справ зроблено ними на благо батьківщини.

«Вірю в те, що українські військовослужбовці, волонтери і весь український народ буде об'єднаний єдиною ідеєю створення сильної і неподільної держави України. Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги і традиції, народна повага надихають вас на нові бойові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Щастя, добра, миру і благополуччя вам і вашим близьким», - зазначила Вікторія Юріївна.

Після святкових привітань свято продовжилося врученням відзнак та грамот. Військовий комісар Приморського районну Легенький В.В. нагородив 25 військовослужбовців медаллю - відзнакою Президента України. Грамотами Приморської районної ради, Приморської райдержадміністрації та Приморської об’єднаної територіальної громади за віддану службу, захист суверенітету України, високий патріотизм та з нагоди Дня Збройних Сил України були нагородженні військовослужбовці Приморського районного військового комісаріату.

За самовідданість, надання допомоги Збройним Силам України, активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного Дня волонтерів грамотами Приморської районної ради, Приморської райдержадміністрації та Приморської об’єднаної територіальної громади були нагородженні Гатауліна В.В. – учениця 11 класу Приморського регіонального українсько-болгарського багатопрофільного ліцею, Гетьманенко О.М. - волонтер волонтерської групи „Єгер”, Переверзєв І.В. - волонтер громадського об’єднання „Громадська організація по захисту Вітчизни „Воля”, Шейкін М.М. - доброволець бойової групи 18 батальйону РС ДУКПС

Присутнім на святі солісти та творчі колективи Приморського українсько-болгарського ліцею та Приморського будинку культури подарували танцювальні та музичні поздоровлення.