З Днем Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці, ветерани, учасники бойових дій!
Вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

6 грудня в Україні відзначається День Збройних Сил України. У цей день ми глибоко шануємо всіх, хто захищав і продовжує боронити честь та свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку та авторитет держави!

Сьогодні українська армія проходить складний етап свого становлення. За плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

Український народ та українська влада високо цінують ратну службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують надійну оборону Вітчизни, її недоторканість та територіальну цілісність. Від вас залежить наш спокій і наше мирне та вільне майбутнє!

Звертаюсь до молодого покоління. У ваших руках майбутнє нашої держави. Сьогодні ви готуєтесь до служби у лавах Збройних Сил України. Любіть рідну землю, будьте патріотами свого краю. Бо це не лише почесний обов’язок, а й справа честі кожного чоловіка.

Вірю, що українські військовослужбовці, волонтери, весь український народ й надалі будуть згуртованими навколо ідеї єдиної, сильної і неподільної України.
Зичу вам здоров’я та сил, миру та спокою, добра та достатку вашим оселям! Незламної волі та успіхів! Нехай серця наповнюють почуття гордості та патріотизму за свою справу та на благо українського народу!

 Голова Приморської                   
районної ради   О.В. Ніколенко