Привітання голови районної ради з Міжнародним днем інвалідів

Дорогі друзі!

3 грудня українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів, українське людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Що для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчути себе рівними серед рівних.

Нині для України питання захисту інвалідів набуває чималого значення. Сьогодні держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’язання щодо матеріального забезпечення інвалідів, створення та гарантування конституційних прав на рівні з іншими громадянами. Приморською районної радою прийнята районна програма «Турбота» метою якої є покрашення соціально – побутових умов життя, надання пільг, соціальної підтримки, надання конкретної допомоги, надання субсидій, щорічної адресної грошової допомоги та іншого соціального забезпечення.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки цього дня, а й протягом всього року, не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги та уваги.

Користуючись нагодою хочу подякувати всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Зичимо вам, шановні, оптимізму, вирі у майбутнє, міцного здоров’я, миру та достатку.

 

Голова Приморської                 
районної ради  О.В. Ніколенко