Працівники культури відзначили професійне свято «Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва»

9 листопада у міському будинку культури пройшли урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке з 2014 року відзначається у листопаді. Привітати працівників культури районну та міста з професійним святом завітали заступник голови Приморської районної ради Прокопова В.Ю., голова Приморської районної державної адміністрації Бєлічев С.А, голова Приморської ОТГ Божкова О.А.

Вікторія Юріївна від імені депутатського корпусу привітала всіх, хто присвятив себе благородній справі - збереженню, розвитку і примноженню безцінних духовних скарбів нашого народу та у своєму привітанні зазначила: «Ви даруєте людям радість, несете культуру в кожне серце і душу, а разом з тим, своєю творчістю наповнюєте життя людей духовним змістом. Споконвіку музика і слово, пісня і танець, твори народної творчості висловлювали національну ідею, оберігали історичну пам'ять, питали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Без вихідних і свят ви працюєте зі святом в душі для людей. Приємно усвідомлювати, що в нашому районі не тільки збереглися, але і продовжують розвиватися аматорські, етнографічні колективи, які дарують радість не тільки жителям нашого району, а й за межами області і навіть країни. Приморська земля має свій особливий колорит. Тут переплелися безліч національних культур, які створюють благодатний ниву для творчості.

Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує слів щирої подяки. Упевнений, що ви й надалі будете докладати максимум зусиль для подальшого духовного розквіту рідного краю, а районна влада завжди буде підтримувати молоді таланти і розвиток культури.

У день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров'я, особистого щастя, родинного затишку та нових творчих здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження культури нашого народу.»

Після пролунавших привітань з нагоди свята, керівництво районну та міста вручили грамоти Приморської районної ради, Приморської районної адміністрації та Приморської ОТГ працівникам культури за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм вкладений у розвиток культури.