День працівників соціальної сфери

3 листопада у великій залі засідань Приморської районної ради відбулися урочисті заходи, присвяченні Дню працівників соціальної сфери. У заходах взяли участь заступник голови Приморської районної ради Прокопова В.Ю., голова Приморської районної державної адміністрації Бєлічев С.А., мер міста Приморськ Божкова О.А. У своєму привітанні Прокопова Вікторія Юріївна сказала, що це державне свято є свідоцтвом високої оцінки державою праці людей, які щодня забезпечують реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, зайнятості населення, оплати праці, безпеки праці та правового захисту. Сьогодні в соціальній сфері України працює близько 150 тисяч чоловік. У Приморському районі ця цифра налічує більше 170 працівників.

Вікторія Юріївна від імені депутатів районної ради подякувала за сумлінну працю, щирі, відкриті для всіх серця, зазначила, що соціальні працівники та соціальні служби це остання надія багатьох людей. Побажала всім міцного здоров’я, щастя, любові та довгих прекрасних років життя. Теплі слова привітань пролунали від голови Приморської РДА Бєлічева С.А. та мера міста Приморська Божкової О.А.

Очільники вручили грамоти Приморської районної ради та Приморської районної державної адміністрації та Приморської територіальної громади соціальним працівникам за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди свята.

Всім присутнім учні та викладачі музичної школи та солісти Приморського міського будинку культури подарували музичні поздоровлення.