Мітинг-реквієм, присвячений 73–й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

27 жовтня у Приморському міському сквері відбувся мітинг-реквієм, присвячений 73–й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. У мітингу взяли участь голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., заступник голови Приморської районної ради Прокопова В.Ю., голови Приморської райдержадміністрації Бєлічєв С.А., мер міста Приморська Божкова О.А., керівники ветеранських організацій Приморського району, політичних партій, громадських організацій, жителі та гості Приморського району.

У цей день ми згадуємо імена наших земляків і всіх тих, хто своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини наближали день звільнення України від фашистської окупації. Низький уклін і щира вдячність тим, хто в повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом мужності, самовідданості та любові до нашої країни. Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про полеглих на полях війни та піклуватися про живих ветеранів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих у війні. На завершення мітингу керівництво району і міста та усі присутні, на знак глибокої вдячності героям за мирне сьогодення, поклали квіти до Меморіалу Слави.