Борисівці відсвяткували день села

23 вересня голова Приморської районної ради відвідав святкові заходи присвяченні Дню села у с. Борисівка. Олег Вікторович у виступі згадав історію с. Борисівка, яка бере початок з 1861 року. Село спочатку назвали Іванівкою, а потім – за прізвищем першого старости Борисенко – Борисівкою. На початку 20 сторіччя в день Покрова Святої Богоматері (14 жовтня) була відкрита кам’яна церква. Багато славетного і трагічного пережило село за більш ніж сторічну свою історію. Розруха, громадянська війна, голодні роки 1923-1924, 1932-1933, репресії залишили свій глибокий слід в долях цілих родин.

Зазначив, що мирну працю борисівців та й всіх мешканців тодішнього Ногайську перервала Велика Вітчизняна війна. В жовтні 1941 року увійшло в кожну хату села зловісне слово “окупація”. За 2 роки із Борисівки в Германію було вивезено 212 чоловік. Відступаючи в вересні 1943 року фашисти руйнували все що могли. Матеріальна шкода вимірювалася в мільйонах карбованцях: загальна вартість загубленого майна по Борисівці склала близько 8 мільйонів. Але майно можна було відродити, та життя загиблих сельчан повернути неможливо. Із 741 борисівського воїна 407 загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни. На їх честь в центрі села в 1974 році методом народного будівництва споруджений Меморіал Слави. 173 борисівця за бойові заслуги нагородженні орденами та медалями. Один з них І.М. Григоренко став кавалером ордена Слави трьох ступенів.

Сьогодні на території Борисівської сільської ради живуть працьовиті люди, які своєю щоденною наполегливою працею покращують життя і добробут. Грамотами Приморської районної ради за вагомий особистий внесок в розвиток села, за активну депутатську діяльність та активну життєву позицію, були відзначені депутати Борисівської сільської ради Ромашко Олександра Васильовича, Зіненко Олександра Анатолійовича, Бондаренко Сергій Валентинович.

Від імені депутатів районної ради та від себе особисто Олег Вікторович привітав борисівців та побажав міцного здоров’я, успіхів у роботі, щедрих врожаїв та миру і спокою у оселях.