Мітинг-реквієм, присвячений 74–й річниці визволення м.Приморська та Приморського району від німецько-фашистських загарбників

18 вересня у Приморському міському сквері відбувся мітинг-реквієм, присвячений 74–ої річниці визволення м.Приморська та Приморського району від німецько-фашистських загарбників. У мітингу взяли участь голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., заступник голови Приморської районної ради Прокопова В.Ю., заступник голови Приморської райдержадміністрації Олеля М.М., мер міста Приморська Божкова О.А., депутати Приморської районної ради, керівники ветеранських організацій Приморського району, політичних партій, громадських організацій, жителі Приморського району.

До присутніх з промовою звернулась мер міста Божкова О.А. яка зазначила, що за час окупації міста близько 500 чоловік було вбито, відступаючи у вересні 1943 року німецько - румунські війська знищили муніципальні об’єкти, склади та пекарні, мости та причал, спалили безліч будинків, залишивши палаючи руїни. Більш ніж 2 тис. мешканців Приморського району було відправлено до концтаборів та на примусові роботи до Німеччини. Олена Анатоліївна подякувала ветеранам за мужність у боях, працівникам тилу - за тяжку працю та непохитну віру у перемогу.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих у війні. На завершення мітингу керівництво району і міста та усі присутні, на знак глибокої вдячності героям за мирне сьогодення, поклали квіти до Меморіалу Слави.