Святкування Дня міста

16 вересня Приморськ відзначав День міста. Протягом усього дня приморці мали можливість відвідати ряд масових заходів. У першій половині святкової суботи відбулися спортивні змагання : обласний турнір з футболу серед ветеранів, шаховий турнір, Всеукраїнський турнір з волейболу, присвячений пам’яті Маркова І.Л. серед ветеранів, обласний турнір з настільного тенісу. У Приморському краєзнавчому музеї пройшов День відкритих дверей «Приморськ – люди і роки». Святкові заходи продовжилися легкоатлетичним забігом на честь 74–ої річниці визволення м.Приморська та Приморського району від німецько-фашистських загарбників, учасники якого фінішували на центральній площі міста.

Зі святом, 74–ої річниці визволення від німецько-фашистських загарбників мешканців та гостей міста Приморська привітав голова Приморської районної ради Ніколенко Олег Вікторович. У привітальному зверненні до мешканців та гостей міста голова Приморської районної ради сказав :
«У ці осінні дні приморці вшановують мужність і відвагу тих, хто відстояв нашу священну землю у роки Великої Вітчизняної війни. Плата за волю і свободу, можливість жити у своїй країні виявилася величезною: мільйони полеглих на полях боїв, загиблих в окупації, концтаборах та на каторжних роботах, мільйони поранених та ненароджених, десятки тисяч перетворених на руїни міст і сіл.
У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок жителів Приморського району у спільну перемогу в цій жахливій війні. Проходять роки, змінюються покоління, але дні визволення міст та сіл, як символи національної гордості, військової слави та звитяги нашого народу залишаються в серцях. Ми дякуємо всім, хто подарував нам мир та свободу, хто боровся на фронті і працював в тилу, тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х та відроджував країну в тяжкі післявоєнні роки.
Дорогі ветерани! Ми безмежно вдячні вам за мужність у боях, за тяжку працю, за незламну силу духу та непохитну віру в торжество добра.
Сердечно вітаю жителів м. Приморська з Днем міста! У цей особливий день бажаю всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчої наснаги, радості, здійснення бажань та мирного неба над головою».

Також Олег Вікторович вручив грамоту Приморської районної ради за багаторічну сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди святкування Дня міста Приморська - Макаренко Ігорю Степановичу – директору комунального підприємства «Чисте місто Приморськ».

Депутат районної ради Сергій Вікторович Панченко та депутат міської ради Олексій Володимирович Крот привітали зі святом міста та з початком першого навчального року першокласників шкіл № 1, №2 та №3 м.Приморська та школи села Преслав, і вручили подарунки від «Аграрної партії».

Привітати мешканців та гостей міста Приморська з 74–ою річницею визволення від німецько-фашистських загарбників завітали учасники клубу байкерів акціонерного товариства «Мотор Січ» м.Запоріжжя у рамках «Естафети Пам’яті», яка проходить за підтримки народного депутата, героя України Богуслаєва В.О. Члени байкерського клубу відвідують міста Запорізької області, вшановуючи пам'ять воїнів-визволителів, які у 1943 році звільнили Запорізьку область від німецько-фашистських загарбників.

Після завершення офіційної частини свята, гостей і мешканців міста Приморська очікувала святкова програма : виставка байків клубу байкерів «Мотор Січ», виставка малюнків учнів ДХШ - «Моє місто», виставка - продаж робіт народних умільців, виставка робіт авіамодельного гуртка ЦДТ, майстер-клас з карвінгу, конкурс «Овоч-гігант!» ВДНГ у Приморську, вікторини, анімацію для найменших жителів міста «Поляна казок», інтелектуальні ігри для дітей і дорослих. Також цього дня відбулася презентація обласного фестивалю національних культур «Ми – українські - 2018», концерт національних колективів - гостей міста, концерт-подарунок- заслуженого ансамблю танцю України «Запорожці» і народного вокального ансамблю "Козаки-запорожці», концерт військового оркестру дев'ятого оперативного полку Національної гвардії України, концерт групи «Mr.andMrs.Smith».