Підходить до завершення обласне і районне змагання серед комбайнових агрегатів на збиранні ранніх зернових культур у 2017 році

У Приморському районі вже на фінішній прямій збір ранніх зернових культур, станом на 25 липня зібрано врожаю з 70 відсотків засіяних площ, що становить 24,43 тисячі гектар з посіяних 34,9 тис. га.

Підходить до завершення обласне і районне змагання серед комбайнових агрегатів на збиранні ранніх зернових культур у 2017 році. Вже визначені переможці по чотирьом п'ятиденкам.

Переможцями першої п'ятиденки районна комісія з організації змагання визнала комбайновий екіпаж СВК «Україна», це комбайнер Ігор Панченко та його помічник Петро Волєнко, які на комбайні New Holland TC 5080 обробили 138,9 га та зібрали 575,8 т озимого ячменю та пшениці.

Переможцями другої збиральної п'ятиденки яка проходила в період з 10 по 14 липня, районна комісія з організації змагання визнала комбайновий екіпаж, очолюваний Анатолієм Дем'яненком з ФГ «Панченко Н.Г.» та двох водіїв того ж господарства Дмитра Манойлова і Дениса Уса які брали участь у збиранні врожаю. За чотири дні екіпаж Анатолія Дем'яненка комбайном «New Holland -7080» зібрав 789 тонн зерна з площі 165 гектар. Урожайність склала 49,3 центнерів з гектара.

Переможцями третьої п’ятиденки районна комісія з організації змагання визнала комбайновий екіпаж СВК «АФ ім.Мічуріна», це комбайнер Ігор Ахчі, його помічник Юрій Кузьменко та водій Сергій Никитенко.  За третю п'ятиденку комбайновий екіпаж переможців комбайном Дон -1500Б зібрав врожай  зі 153 гектар, намолотив 593 тонни зерна при врожайності близько 40 центнерів з гектара.

Переможцями четвертої п’ятиденки районна комісія з організації змагання визнала комбайновий екіпаж ТОВ «Петрівське», комбайнер Микола Сенчило, його помічник Кінчевський   Іван Петрович  та водій Кінчевський Іван Михайлович  які на комбайні CLAAS MEGA 360 обробили 162 га та зібрали 934 тонни зерна при врожайності близько 50 центнерів з гектара.

Всіх переможців змагань, привітала голова районної організації  профспілки працівників АПК Кислова Н.В. та вручила грамоти районної організації  профспілки працівників АПК  і відділу агропромислового розвитку Приморської РДА і грошові премії.

Приморська районна рада вітає всіх переможців та учасників змагань, бажає успіхів у праці, нових звершень та нових перемог.