Відбулося засідання депутатської постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету.

20 липня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. Засідання комісії проходило у повному складі за участі голови Приморської районної ради Ніколенко О.В., також на комісії були присутні доповідачі, начальник управління фінансів Приморської РДА Карчак Л.І. та головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Найда О.В..

Комісією було розглянуто проект розпорядження голови Приморської районної державної адміністрації «Про перерозподіл видатків».

Необхідністю внесення змін до видаткової частини бюджету, викликані подорожчанням цін у 2017 році за виконання проектно-експертних робіт  з будівництва по проектам «Капітальний ремонт будівель КП «Приморської центральної районної лікарні». Заміна вікон, утеплення фасадів»,  «Будівля сімейного гуртожитку за адресою вул. Морська, 80 м. Приморськ Запорізької області під сімейний гуртожиток квартирного типу – реконструкція», «КП «Приморська центральна лікарня». м. Приморськ. Розширення. Поліклініка на 300 відвідувачів» реалізація яких буде фінансуватися з Європейського банку реконструкції та розвитку.

Комісія підтримала наданий на розгляд проект розпорядження за умови, що передані асигнування будуть повернені за рахунок перевиконання доходної частини бюджету, яка за інформацією начальника управління фінансів Приморської РДА Карчак Л.І. очікується за результатами першого півріччя 2017 року.