Загальні збори жителів села Зеленівка

17 липня у селі Зеленівка відбулися  загальні збори жителів села на яких зібралися близько 150 мешканців Зеленівки та запрошенні на збори керівництво районну, села та  силових структур, а саме  голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., голова Приморскьої РДА Белічев С.А., сільській голова Зленівської сільради Большов С.М., начальник Приморського ВП Бердянського ВП  ГУНП в Запорізькій області Проданов О.М., начальник Приморського відділу Бердянської місцевої прокуратури Власюк Є.В.  Депутат Приморської районної ради Вороніна Л.М.

Нажаль приводом для зборів були не святкові заходи, а взяття під охорону Приморською поліцією земельної ділянки площею 50,79 га  за межами села Зеленівка, яка на думку правоохоронних органів пов’язана з кримінальною справою, стосовно самовільного захоплення земель. Селяни зазначили, що відповідна ділянка надана 350 мешканцям села Зеленівка для ведення особистого селянського господарства та оформити належним чином виділенні землі для ОСГ 8 років поспіль не вдається. Держгеокадастр у Запорізькій області незважаючи на повний пакет зібраної документації 10 разів відмовив у затвердженні проектів землеустрою.  

Наразі на відповідній ділянці (полі) дозрів врожай та поява охорони стурбувало селян, адже зріле зерно осиплеться доки будуть тривати розгляд справи. Відповів на це питання начальник Приморського відділу Бердянської місцевої прокуратури Власюк Є.В. зазначивши, що ніхто не збороняє громадянам збирати врожай.

Загальними зборами  жителів села Зеленівка, вирішено клопотати перед головою Приморської районної ради Ніколенко О.В., головою Приморскьої РДА Белічевим С.А., сільським головою Зеленівської сільради Большовим С.М., депутатом Приморської районної ради Вороніною Л.М. з проханням звернутися до Запорізької ОДА, Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області  щодо сприяння у вирішення питання оформлення земельних ділянок.

Як зазначив голова Приморської районної ради Ніколенко О.В. «Селяни в цьому році зберуть свій врожай, але проблема не вирішена на державному рівні, але є просте рішення Народні депутати приймають закон, що дозволяє громадам розпоряджатися землями с/г призначення за населеними пунктами. Якщо це не зробити найближчим часом залишаться селяни без землі!» Також Олег Вікторович повідомив, що депутати Приморської районної ради готові зібратися на позачергову сесію  для розгляду клопотання загальних  зборів жителів села Зеленівка, щоб захистити людей і землю!