Свято «Обдарованість – 2019»

15 травня 2019 року у великій залі Приморської районної ради пройшло яскраве свято «Обдарованість – 2019». Традиційно це свято вшанування талановитих дітей Приморського району проводиться навесні. Адже як розквітає навесні природа, так і щороку цвіте щасливими обличчями творчо обдарованих дітей наш район. Цього року усього до нагородження були представлені 149 учнів сільських шкіл, які отримали 222 медалі і грамоти переможців за перемогу у (ІІІ) обласному етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, у творчих конкурсах, у спортивних змаганнях обласного та районного рівня. Цього року на преміювання талановитих дітей було виділено з районного бюджету 25 тисяч гривень. На свято завітали представники районної влади : Прокопова Вікторія Юріївна – заступник голови районної ради та Олеля Маріанна Миколаївна – заступник голови районної державної адміністрації, щоб особисто привітати обдарованих дітей району з перемогою та вручити премії і почесні нагороди дітям. На святі також були присутні сільські голови району, які тісно співпрацюють зі школами на своїй території.

Відкриваючи свято, начальник відділу освіти райдержадміністрації Карнаух Г.В., сказала, що у нинішньому році учні сільських шкіл завоювали три призових місця у обласному етапі предметних олімпіад, що є хорошим показником у порівнянні з минулим роком, а саме : І місце з трудового навчання (Зеленівська ЗОШ), ІІІ місце з української мови та літератури (Радолівська ЗОШ), і ІІІ місце з фізичної культури (Маринівська ЗОШ).

Крім того, кількість призових місць в районі в цілому склала : І місце – 123 (51 – творчі конкурси, 72 – спортивні), ІІ місце – 38, ІІІ місце – 61. Також цього року було нагороджено 60 учителів. Найбільшу кількість переможців підготували Жавжарова О.А. (Орлівська ЗОШ) – 9, які перемогли у 16 конкурсах, Сичова Н.Ф. (Єлисеївський НВК) – 14 переможців, які перемогли у 18 конкурсах, Терлецька Л.О. (Єлисеївський НВК) – 13 переможців, які здобули перемогу в 16 конкурсах, Вовк О.О. (Банівська ЗОШ)- 5 переможців у 7 конкурсах, Стоєва О.В. (Орлівська ЗОШ) – 4 переможця у 5 конкурсах, Левченко Н.В. (Орлівська ЗОШ) – 4 переможця у 7 конкурсах, Трофименко Н.В. (Юр’ївська БЗОШ) – 4 переможця у 5 конкурсах.

Серед учнів найбільшу кількість перемог має учень Орлівської ЗОШ Жавжаров Олександр – 9 перемог, Чуприна Ганна (Юр’ївська БЗОШ) – 5 перемог, по 4 перемоги здобули учні Левченко Ілля (Орлівська ЗОШ), В’юн Валерія (Єлисеївський НВК), Шутак Ірина (Єлисеївський НВК), Скрипка Катерина (Єлисеївський НВК).

Найбільшу кількість спортивних перемог вибороли учні Зеленівської ЗОШ І – ІІІ ступенів – 4.

Усіх учасників свята привітали батьки переможців. З концертною програмою виступили діти – переможці вокальних та музичних конкурсів. Піснею «Рідна моя мати» привітала присутніх директор Борисівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Сопрунова С.М. Від імені сільських голів району переможців привітав Юр”ївський сільський голова Трофименко С.В. (у минулому педагог, який теж готував переможців предметних олімпіад). Він подарував гостям свята пісню.