Святкові заходи присвяченні Дню захисника України

12 жовтня відбулися святкові заходи присвяченні Дню захисника України. У 10-тій годині у центральному сквері міста відбувся мітинг з нагоди відкриття пам’ятної стели захисникам України та волонтерам. Участь у мітингу взяли голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., голова міської територіальної громади Божкова О.А., заступник голови Приморської райдержадміністрації Олеля М.М., військовий комісар Приморського районну Легенький В.В., члени громадських організацій, прикордонники, учасники АТО, волонтери, жителі Приморського району.

Учасники мітингу хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятної стели захисникам України віддали шану всім полеглим, хто поклав своє життя та здоров’я, відстоюючи рідну землю.

Об 11-тій годині у великій залі засідань Приморської районної ради відбувся святковий концерт присвячений Дню захисника України. Участь у якому взяли голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., перший заступник голови Приморської райдержадміністрації Смірнов О.В., голова міської територіальної громади Божкова О.А.. З привітальним словом до військовослужбовців, учасників АТО, волонтерів, усіх, хто боронив та оберігає наше мирне сьогодення на Приморській землі, звернувся Олег Вікторович Ніколенко.

«З дитинства ми бачимо віхи історії нашого міста, нашої країни - це пам’ятник першої Ногайської ради, це підпільники другої вітчизняної, це меморіал слави і перемоги у другій світової, це пам’ятні знаки воїнам - інтернаціоналістам та ліквідаторам Чорнобильської АЕС і все це данина пам’яті нашим землякам. Сьогоднішнє відкриття стели захисникам України та волонтерам, пам’ять, в першу чергу тим, хто став на захист нашої держави, це теж історична віха, історії нашої країни, нашого краю. Це стало символічно на передодні великого духовного свята Покрова божій матері та свята Дня захисника України», - відзначив голова районної ради.

Свято захисника України - це свято мужності і самовідданості, це свято усіх, хто у різні часи приймав участь, віддавав своє здоров’я, сили, професіоналізм на захист нашої держави. Свято усіх хто носить високе звання захисника України, це опора нашої держави, це спокій у наших домівках, це спокій наших рідних який тримається на ваших сильних руках. Сьогодні хочеться привітати усіх хто відав данину захисту і безпеці нашої держави, це наші ветерани, це учасники війни, це військово зобов’язанні, це будучі воїни нашого міста і нашої країни, а також батьки, матері наших воїнів. Вітаю вас зі святом, бажаю, міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди. Будьте здорові та щасливі. Ми переможемо».

Привітання керівників районну та міста, які пролунали на святі, найшли своє відображення у грамотах Приморської районної ради, Приморської державної адміністрації та Приморської міської ради

За вагомий внесок у забезпечення надійної охорони державного кордону України, старанність, ініціативу, високий патріотизм та з нагоди «Дня захисника України», грамотами були нагородженні військовослужбовці прикордонної служби «Приморськ» (тип В) відділу прикордонної служби «Бердянськ» І категорії (тип Б): старший сержант Погребняк В.О., сержант Нестеров А.А., прапорщик Кучерук І.А., сержант Мамонов Д.О., старший сержант Вербило В.І., начальник відділення інспекторів прикордонної служби, майор Ковальов І.М.

За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня захисника України, грамотами були нагородженні військовослужбовці Приморського районного військового комісаріату: майор Скулинець В.А., старший сержант Кочков І.А.

За високу громадську позицію, високий патріотизм та нагоди святкування Дня захисника України грамотами були нагороджені учасники АТО та учасники операції об’єднаних сил: офіцер запасу збройних сил України, капітан Копич В.Ю., демобілізований Касапов В.Ф., демобілізований Мошенський О.В., демобілізований Нетков В.А., боєць добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Плотнікова Х.В.

В усі віки український народ у радості і горі не розлучався з піснею. Пісня – це оберіг українців. Після завершення офіційної частини свята, працівники міського будинку культур та студенти Ногайського коледжу, привітали всіх присутніх пісенними виступами, які лунали від серця, тому нікого з присутніх не залишали байдужим.