Вітаю вас з чудовим святом - Днем вчителя!

Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці!

Вітаю вас з чудовим святом - Днем вчителя!

День вчителя за роки свого існування став воістину загальнонародним святом. Сьогодні, як і багато років поспіль, мільйони школярів, учнів, студентів скажуть самі добрі і теплі слова своїм педагогам і наставникам. У цей день також з величезною теплотою згадують своїх вчителів ті, хто вже пройшов шлях учнівства і йде по життю, спираючись на цінний багаж отриманих знань.

Місія вчителя важка, але благородна. Тут потрібні не тільки глибокі й різнобічні знання і практичний досвід, а передусім безмежна любов до людей, безмірне терпіння і відданість раз і назавжди обраній справі, здатність розуміти, співчувати і завжди приходити на допомогу, вміння прощати і в будь-якій ситуації йти тільки вперед. Упевнений, що наші дорогі педагоги завжди на висоті: і з точки зору професійної майстерності, і в кращих проявах людських якостей і громадянської позиції.

Бути вчителем - це високе покликання, особливий талант. Ви даєте своїм вихованцям знання, прищеплюючи їм високі моральні поняття честі і гідності, добра і справедливості, розвиваєте кращі особистісні якості, здібності творчо мислити і приймати самостійні рішення, відкриваєте перед кожним величезний світ з вибором тисяч життєвих доріг.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, нехай цей святковий день принесе вам море позитивних емоцій, теплі привітання та побажання від учнів та батьків. Міцного вам здоров'я, оптимізму, творчих успіхів і благополуччя!

Голова Приморської                
районної ради О.В. Ніколенко