Святковий концерт до Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана

30 вересня у будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному Дню людей похилого віку, який у всьому світі відзначається 1 жовтня, та Дню ветерана. Цей день не тільки можливість нагадати всім про людську обов'язки бути дбайливим і милосердним до найбільш шанованої частини суспільства. Це і привід для роздумів про подальшу долю людства, взаємозв'язок поколінь.

Привітати ветеранів та людей похилого віку на святі завітали голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., голова Приморської районної державної адміністрації Бєлічев С.А., заступник міського голови Алавацька І.В.

У вітальному виступі, Олег Вікторович зазначив, що «У Приморському районі діють програми «Захист ветеранів», «За особливі заслуги», «Турбота», «Компенсаційна виплата на соціальні послуги», програма забезпечення житловими субсидіями населення, прийняті районною радою, які дозволяють ветеранам та людям похилого віку долати труднощі. Зрозуміло, що всі ці та інші програми не замінять домашнього сімейного тепла, уваги близьких і рідних людей, але якусь частину проблем все ж допомагають вирішити. Олег Вікторович подякував ветеранам за їх працю, їх досвід, який вони передають молоді, а також висловив слова вдячності районній раді ветеранів, яка опікує людей похилого віку у Приморському районі. Побажав здоров'я, щастя, радості, благополуччя і тепла у рідних оселях.