Звернення депутатів Приморської районної ради до голови Запорізької обласної ради Самардака Г.В. та голови Запорізької обласної державної адміністрації Бриля К.І.

З В Е Р Н Е Н Н Я

Депутати Приморської районної ради занепокоєні ситуацією, яка складається в районі з виконанням місцевих бюджетів району та утриманням установ бюджетної сфери.

В результаті зменшення району додаткової дотації з державного бюджету на утримання закладів освіти та охорони здоров’я на суму 3666 тис.грн. станом на 15.06.2018 року по цих установах незабезпеченість асигнуваннями на заробітну плату складає більше 2 млн. грн., на енергоносії та продукти харчування для пільгової категорії учнів - 700 тис.грн. Крім того, програми місцевого значення, які мають соціальну спрямованість, незабезпечені асигнуваннями на суму близько 2 млн. грн.

Вирішити ці проблеми самотужки не вбачається можливим тому, що перспективи отримання додаткових надходжень до бюджету, не має. Проблема з виконанням власних доходів, а тим паче з перевиконанням дохідної частини бюджету, виникає у зв’язку з тим, що в результаті несприятливих погодних умов (засухи) сільгосппідприємства району значно недоотримають врожай сільгоспкультур і багато з них можуть опинитись на межі банкротства, що ,звісно, відобразиться і на податках.

Враховуючи вищевикладене, просимо Вас прийняти дієві заходи щодо повернення району додаткової дотації з державного бюджету на утримання закладів освіти та охорони здоров’я, що дасть змогу уникнути соціальної напруги в районі.

Заздалегідь вдячні за розуміння і допомогу.

 

Депутати Приморської районної ради

19.06.2018