22 червня День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

1418 чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім’я Перемоги.

Усе далі відходять сумнозвісні події Великої Вітчизняної війни. 77 років пройшло від тієї страшної пам’ятної червневої пори, коли пролунало слово «війна». Та в пам’яті людській воно залишиться назавжди. В червні ми вкотре повертаємось думками до подій, пережитих нашим народом у страшні дні початку війни.

22 червня у міському сквері м.Приморська відбувся мітинг, присвячений Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. У меморіальному заході взяли участь голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., голова Приморської ОТГ Божкова,

військовий комісар Приморського районну Легенький В.В., заступник голови Приморської райдержадміністрації Олеля М.М., депутати районної ради Морозов А.П. та Замулінський В.І., керівники ветеранських організацій Приморського району, громадських організацій, жителі Приморського району.

Урочистим покладанням квітів і вінків до Вічного вогню та Меморіалу загиблим воїнам присутні віддали шану всім полеглим під час Великої Вітчизняної війни та живим ветеранам війни, всім тим, хто поклав на алтар перемоги свої життя та здоров’я.

Вічний вогонь, сірі постаті монумента, викарбувані імена нагадують нам про вічну пам’ять і вічну скорботу.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни, вічна і світла їм пам’ять!

В День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто загинув на полях війни, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною. І наш святий обов’язок сьогодні – зберегти мир, спокій і злагоду у суспільстві заради світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до Перемоги.