Привітання з днем державної служби України!

Шановні державні службовці !

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня державної служби України!

Взявши все краще зі світового досвіду, дотримуючись національних традицій і особливостей, державна служба сьогодні є розвиненим державним інститутом, без якого неможливо соціально - економічний і культурний розвиток України!

Україна сьогодні переживає глибокі і серйозні перетворення, і суспільство очікує від держслужбовців ефективного і відповідального управління.

Сьогодні Ви – державні службовці є представниками державної влади у Приморському районі. Ви заслуговуєте на особливу повагу, так як на ваших плечах лежить нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє приморців.

Державний службовець - це професія, яка вимагає самовідданості, бажання служити людям і своїй справі. Оскільки, з одного боку, ці люди наділені великими повноваженнями, а з іншого боку, несуть величезну відповідальність за стан справ у суспільстві, за виконання тих повноважень, які були передані місцевими радами (а в їх особі народом України) державним адміністраціям.

Вважаю, що найважливіші проблеми розвитку нашого Приморського району повинні вирішуватися спільно органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Сьогодні у районній раді працюють депутати, які займають активну життєву позицію, у яких є велике прагнення до конструктивного пошуку шляхів розв’язання найбільш складних соціально-економічних проблем. Районна рада сьомого скликання не тільки схвалює, а оперативно та адекватно реагує на першочергові потреби регіону, визначає шляхи вирішення проблемних питань, здійснює контроль за виконанням прийнятих рішень.

До депутатського корпусу увійшли представники районної державної адміністрації, а саме:
Бєлічев С.А., а також люди, які протягом багатьох років віддали немало сил та здоров’я державній службі, зміцненню добробуту жителів району Ніколенко О.В., Морозов А.П., Онишко О.В.

Цих та інших депутатів об’єднує пошук нових форм та методів роботи, принциповість та вимогливість, комплексний підхід до вирішення нагальних проблем.

Районну раду та районну державну адміністрацію повинна згуртувати активна суспільна позиція, злагодженість у роботі, взаємодія навколо ідеї стабільного розвитку нашого району.

Бажаю, щоб громадський авторитет державної служби України базувався на визнанні фаховості і прозорості, а також того, що вона виконує найзначнішу соціально-гуманітарну місію – забезпечує виконання державою усіх зобов’язань перед своїми громадянами.

Нехай наступні роки будуть сповнені творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю в завтрашньому дні нашої держави!

Щастя Вам, міцного здоров’я, мудрості і терпіння, душевної рівноваги і комфорту, успіхів у благородній справі служіння народу Приморського району.

 

З повагою, голова                     
районної ради О. В. Ніколенко