Відбулося засідання двадцять п’ятої сесії Приморської районної ради

19 червня у великій залі засідань Приморської районної ради відбулося засідання двадцять п’ятої сесії Приморської районної ради сьомого скликання.

До початку засідання голова Приморської районної ради Ніколенко О.В. привітав з 70 річчям Жукову Любов Вікторівну, заступника голови ради Приморської районної організації ветеранів України та вручив Почесну грамоту Запорізької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, соціальний захист ветеранів, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху в Приморському районі Запорізької області та з нагоди ювілейного Дня народження.

Депутатами на засіданні двадцять п’ятої сесії було розглянуто 11 питань порядку денного, у тому числі різне, а саме : звіт про роботу постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального забезпечення та соціального захисту населення; Про внесення змін до «Програми соціального захисту населення Приморського району в галузі безоплатного медичного обслуговування на 2018 рік», затвердженої рішенням районної ради від 22.12.2017 №3 (зі змінами); Про внесення змін до Програми нарощування матеріально – технічного резерву Приморського району на 2016 – 2020 роки; Про внесення змін до Комплексної районної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017 - 2021 роки», затвердженої рішенням від 21.03.2017 №6; Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 №17 «Про районний бюджет на 2018 рік»; Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації; Про внесення змін рішення до районної ради від 11.12.2015 №13 «Про структуру, штатну чисельність та умови оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради (зі змінами); Про затвердження умов оплати праці голови Приморської районної ради Запорізької області Ніколенка О.В.; Про затвердження умов оплати праці заступника голови Приморської районної ради Запорізької області Прокопової В.Ю.; Про затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

У питанні «Різне» розглянуто Звернення депутатів Приморської районної ради до голови Запорізької обласної державної адміністрації Бриля К.І. та голови Запорізької обласної ради Самардака Г.В. щодо повернення району додаткової дотації з державного бюджету на утримання закладів освіти та охорони здоров’я на суму 3666 тис.грн. Звернення підтримано одноголосно та буде направлено до обласних інстанцій. Депутатами уважно розглянуті питання по внесенню змін до районних програм. Усі сесійні питання стосуються районних програм та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.