Засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального забезпечення та соціального захисту населення

11 червня у приміщенні районної ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального забезпечення та соціального захисту населення за участю голови Приморської районної ради Ніколенко О.В., заступника голови Приморської районної ради Прокопової В.Ю. та заступника голови Приморської державної адміністрації Олелі М.М. На комісію були запрошенні головний лікар КП «Приморська ЦРЛ» Гогунський Є.Є., головний лікар КП «Приморський центр первинної медико-санітарної допомоги» Найда О.В. Порядок денний комісії налічував три питання, а саме: Про хід укладення договорів з медичного обслуговування; Про роботу закладів охорони здоров’я Приморського району; Звіт про роботу постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального забезпечення та соціального захисту населення.

По першому питанню доповідав головний лікар КП «Приморський центр первинної медико-санітарної допомоги» Найда О.В., який повідомив, що укладання договорів на медичне обслуговування триває. Всього зареєстровано у спеціальній електронній системі 1800 договорів, що складає всього 6 відсотків від необхідного, у тому числі 541 договір по місту. Причина низької кількості зареєстрованих договорів, пояснив Олександр Васильович, у відсутності комп’ютерного обладнання у лікарів для проведення реєстрації у електронній системі. Зважаючи на проблеми з придбанням комп’ютерного обладнання, затрат часу лікарів на введення даних пацієнтів до електронного реєстру, реформа переходу до сімейних лікарів була подовжена до кінця поточного року.

По другому питанню доповідав головний лікар КП «Приморська ЦРЛ» Гогунський Є.Є., який повідомив, що у Приморській ЦРБ не вистачає 6 лікарів, але до кінця року планується заповнити ці вакансії молодими спеціалістами. Основним завданням є збереження лікарні. Цього можна досягти шляхом розширення переліку хвороб, які зможуть вилікувати спеціалісти нашої лікарні, що дасть можливість не тільки збільшити державну субвенцію на медицину району, а й на медичне обслуговування населення інших районів. Зараз вже отримана згода на створення міжрайонного центру ендопротезування суглобів у Приморській ЦРЛ.

По третьому питанню доповідала голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального забезпечення та соціального захисту населення Саввова Г.М. Комісією ще раз обговорено звіт про роботу комісії та запропоновано винести його на розгляд чергової 25 сесії, яка відбудеться 19 червня 2018 року у великій залі районної ради.