100-річчя позашкільної освіти України

6 червня у читальному залі Приморської міської бібліотеки відбулося святкування присвячено 100-річчю позашкільної освіти України. На святі були присутні як діючі працівники позашкільної освіти, так і ветерани.

Зі 100-річчям позашкільної освіти України ветеранів, викладачів та працівників позашкільної освіти привітали заступник голови Приморської районної ради Прокопова В.Ю. та заступник міського голови Алавацька І.В. У вітальному виступі Вікторія Юріївна зазначила, що викладачі позашкільної освіти вкладають душу у виховання підростаючого покоління, прививаючи дітям любов до культури, мистецтва, до рідного краю та спорту, спонукаючи їх до нових звершень та перемог.

Після привітань ветерани, викладачі та працівники позашкільної освіти за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти і виховання молодого покоління та з нагоди відзначення 100-річчя позашкільної освіти України були відзначенні грамотами Приморської районної ради, Приморської районної державної адміністрації та Приморської об’єднаної територіальної громади: Копич Володимир Юрійович, Жукова Любов Вікторівна, Стаценко Галина Василівна, Гіренко Віра Вікторівна, Кіров Михайло Степанович, Жежулов Степан Григорович, Зюзіна Світлана Іванівна.

Після офіційних привітань, присутні обмінялися враженнями, спогадами про розвиток позашкільної освіти у районі. Від хореографічних колективів, юних виконавців, викладачів та випускників музичної школи всім присутнім було подаровано танцювальні та музичні подарунки.