Велоквест «Улюблений Приморськ рулить»

19 травня за ідеєю громадської організації «Екологія і соціальний захист Приморського районна» та за фінансовою підтримкою Приморської районної партійної організації Аграрна Партія України відбулася гра велоквест «Улюблений Приморськ - рулить». У Приморську подібна подія відбулася вперше. Мета гри - популяризувати історію і культурні пам'ятки нашого міста.

На відкриті гри голова Приморської районної ради, голова Запорізької регіональної партійної організації Аграрна Партія України Олег Вікторович Ніколенко привітав учасників, вболівальників, гостей: «Я вітаю будь-які заходи що сприяють розвитку молоді, вона повинна знати свою історію. Аграрна партія завжди підтримує і буде підтримувати освітні проекти спрямовані на пропаганду історії, культури і здорового способу життя. Було дуже приємно поспілкуватися з учасниками гри, черговий раз переконатися в тому, що наша молодь може проявити одночасно високі інтелектуальні та фізичні здібності.»

Учасникам потрібно було проїхати певний маршрут і проявити ерудицію та знання історії міста. Маршрут складався з 10 об'єктів, які учасники повинні були знайти за підказками (ключам), відповідаючи на шляху на хитрі запитання. Довжина маршруту понад 20 км. У грі Взяли участь 9 команд: 30+, НК24, Борода, Family, Індіанці, Гриби, Огірки, Гармата, Амагок. З відривом у кілька хвилин команда "30+" першими прийшла до фінішу з 10 ключами !!!

Вітаємо учасників та переможців!