Відбулося засідання двадцять четвертої (позачергової) сесії Приморської районної ради Запорізької області

22 травня у великій залі засідань Приморської районної ради відбулося засідання двадцять четвертої (позачергової) сесії Приморської районної ради сьомого скликання. На розгляд депутатів винесено 9 питань порядку денного, у тому числі «Різне».

Першим сесійним питанням було затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що передаються в оренду ТОВ «Приморська вітроелектростанція» для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій. Подібне питання, але по іншим земельним ділянкам розглядалося депутатами на квітневій сесії. Основним питанням до керівництва ТОВ «Вінд Паур» ДТЕК» було реєстрація ТОВ «Приморська вітроелектростанція» і ТОВ «Орлівська вітроелектростанція» у Приморському районі та спрямування податків до місцевих бюджетів. Голова Приморської районної ради Ніколенко О.В. зачитав відповідь ТОВ «ДТЕК», в якій повідомлялось, що після введення в експлуатацію вітроелектростанцій ТОВ «Приморська вітроелектростанція» та ТОВ «Орлівська вітроелектростанція», дані підприємства будуть зареєстровані на території району як платники окремих податків за неосновним місцем обліку з відповідною сплатою всіх податків і зборів до бюджету Приморського району. Депутатами було одноголосно прийнято рішення по цьому питанню.

Інші питання черги денної також були розглянуті та прийняті відповідно до Регламенту роботи районної ради : «Про внесення змін до рішення районної ради від 11 грудня 2015 №2 «Про реєстрацію депутатських фракцій у Приморській районній раді Запорізької області; внесення змін до рішення районної ради від 11 грудня 2015 №7 «Про утворення Президії районної ради» Запорізької області сьомого скликання»; «Про внесення змін до додатку №2 рішення районної ради від 21.03.2017 №23 «Про затвердження Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, м.Приморськ Приморського району Запорізької області»; «Про внесення змін до рішення Приморської районної ради від 20.03.2018 №9», «Про затвердження Програми надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України на 2018 – 2019 роки»; «Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Приморською районною державною адміністрацією делегованих повноважень Приморської районної ради на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22.12.2017 №16 (зі змінами)»; «Про внесення змін до структури та штатної чисельності виконавчого апарату Приморської районної ради Запорізької області»; «Внесення змін до додатку 1 «Перелік заходів і завдань програми з орієнтовними обсягами їх фінансування» до Програми розвитку освіти Приморського району на 2018 – 2022 роки».

У питанні «Різне» було розглянуто відповідь Приморської райдержадміністрації на запит депутата Морозова А.П. до Приморської РДА, щодо зміни розташування об’єктів будівництва вітроелектростанцій з селища Набережне та селища Підспір’я до другої частини Приморська та с.Борисівка. За результатами розгляду, відповідь Приморської РДА визнана неповною та такою, що не розкриває суті усього питання в запиті. З цього приводу, голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., рекомендував Приморській РДА переглянути ще раз запит та надати відповідь у повному обсязі.