Свято обдаровані діти України

18 травня 2018 року на сцені Приморського будинку культури відбулося свято вшанування обдарованих дітей закладів освіти Приморського району. Свято обдарованості – це підсумок плідної праці вчителів та учнів, яка приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості. Учительській громаді району є чим пишатись: з року в рік вихованці шкіл радують своїх наставників високими результатами в творчих конкурсах, інтелектуальних та спортивних змаганнях. Цьогоріч було відзначено 110 учнів із 12 сільських шкіл району. Учасників урочистого заходу привітали голова Приморської районної ради О.В.Ніколенко, заступник голови Приморської райдержадміністрації М.М.Олеля, начальник відділу освіти райдержадміністрації Г.В.Карнаух.

На свято були запрошені голови сільських рад, вчителі, батьки. Зала оплесками супроводжувала миті нагородження кращих учнів. Крім відзнак і теплих вітань, усіх присутніх порадували яскраві виступи хореографічного колективу Банівської школи, талановитої співачки Олександри Фоменко, учениці Коларівської школи та юного скрипаля Веніаміна Найговзена, учня Маринівської школи, вчителя Коваленко Ю.О. та директора Борисівської школи Сопрунової С.М., учнів - читців Партизанської школи. На завершення, із музичним подарунком – піснею, з побажанням усім щастя, здоров’я, успіхів у навчанні, виступив голова Зеленівської сільської ради Большов С.М.

Славна наша Приморська земля юними талантами. І це завдяки тому, що працюють тут висококваліфіковані, ерудовані педагоги, які ведуть своїх учнів до нових перемог і звершень та залишаються для дітей взірцем.

Нам є до чого прагнути і куди рости. Ми маємо потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади, а ще більше бажання бачити своїх дітей успішними, потрібними людям і суспільству.