В гостях у ветеранів Великої Вітчизняної війни

Напередодні святкування Дня Перемоги голова Приморської районної ради Олег Вікторович Ніколенко, голова Приморської ОТГ Божкова Олена Анатоліївна та голова ветеранської організації Приморського району Олександр Семенович Бучакчийський побували в гостях у ветеранів Великої Вітчизняної війни, солдатських вдів, трудівників тилу. З кожним роком все менше залишається живих свідків тих страшних подій. Але до тих пір, поки пам'ять жива, поки нові покоління українців пам'ятають про ті страшні часи, поки народ і влада шанує людей, що поклали своє життя і здоров'я за свободу від фашистського рабства, країна живе і розвивається, і у неї є майбутнє. Високі гості привітали ветеранів та вручили подарунки, побажали міцного здоров'я, благополуччя та мирного неба над головою.

Одним з перших керівники відвідали Олександра Матвійовича Звєрєва, 103-річного фронтовика, кавалера ордену Червоної Зірки і ордену Слави.
Привітали зі святом Великої Перемоги ветерана Великої Вітчизняної війни Шилова Тимофія Миколайовича. Адже їхній внесок у перемогу над фашизмом неоціненний. Фронтові дороги на все життя залишили глибокі рани у душі солдатів війни. Пройшли десятиріччя, змінилися покоління, але пам'ять про ті далекі страшні дні й досі живе у серцях нашого народу.

Зі святом, ветерани !