Привітання з Днем пам'яті та примирення і з 73-ю річницею Перемоги над фашизмом у Великій Вітчизняній війні!

Дорогі ветерани та трудівники тилу,
Шановні жителі міста Приморська і Приморського району!

Від імені депутатського корпусу Приморської районної ради прийміть щирі вітання з Днем пам'яті та примирення і з 73-ю річницею Перемоги над фашизмом у Великій Вітчизняній війні!

Це свято завжди було, є і буде для нас символом героїзму, мужності і відваги наших людей, які відстояли мир на землі в боротьбі з ворогом. Пам'ять про цю найбільшу подію робить нас сильнішими, надихає на нові звершення. Ми пишаємося тим, що серед героїв Великої Вітчизняної війни є чимало наших земляків. Більше 2500 тисяч жителів нашого району пішли на фронт захищати Батьківщину. 2870 чоловік було вивезено в Німеччину на примусові роботи. Дві третини приморців, що пішли на фронт, не повернулися додому. Їх імена навічно залишилися в пам'яті вдячних земляків.

Серед них Герої Радянського Союзу Петро Сергійович Кударь, Федір Григорович Нестеренко та багато інших приморців які захищали країну від фашизму. За мужність і героїзм, проявлені в боях з фашистськими військами, понад 1100 жителів нашаго району відзначені високими бойовими нагородами - орденами і медалями.

Все більше відокремлює нас від тих суворих подій час. Все менше залишається тих, хто здобував Перемогу в боях і в тилу. Ми дякуємо всім і низько вклоняємося тим, хто пройшов випробування війною. Сьогодні підростаюче покоління повинно знати, що тільки єдність воїнів на фронті та працівників тилу, самопожертва людей, їх мужність і терпіння стали запорукою Великої Перемоги. Їх подвиг залишається для нас прикладом у житті.

Наш спільний обов'язок сьогодні - дбайливо зберігати світлу пам'ять про полеглих у Великій Вітчизняній війні, піклуватися про нині живих ветеранів. Бажаю всім учасникам війни та ветеранам Великої Вітчизняної війни, працівникам тилу, всім жителям міста і району здоров'я, миру і благополуччя.

З повагою, голова Приморської
  районної ради О.В. Ніколенко