Відбулося засідання двадцять третьої (позачергової) сесії Приморської районної ради Запорізької області

19 квітня у великій залі засідань Приморської районної ради відбулося засідання двадцять третьої (позачергової) сесії Приморської районної ради сьомого скликання. На розгляд депутатів винесено 8 питань порядку денного, у тому числі «Різне».

Першим сесійним питанням було затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що передаються в оренду ТОВ «Приморська вітроелектростанція» для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій. Депутатами прийнято рішення по даному питанню, але воно викликало дискусії на постійних комісіях. Вперш за все, це реєстрація юридичних осіб ТОВ «Приморська вітроелектростанція» та ТОВ «Орлівська вітроелектростанція» у Приморському районі та спрямування податків до місцевих бюджетів (зараз вітроелектростанції зареєстровані у Київській області). Голова Приморською районної ради, звертаючись до депутатів, зачитав сумісний лист районної ради та Приморської райдержадміністрації до голови обласної державної адміністрації Бриля К.І.,

з проханням сприяти перереєстрації вищезазначених юридичних осіб у Приморському районі та виділення бюджетних коштів, які надійдуть від розмитнення устаткування та обладнання (вітрогенератори, інше), для відновлення автодоріг району. Також Олег Вікторович, зазначив що до районної ради від ТОВ «Приморська вітроелектростанція» надійшла технічна документація із нормативної грошової оцінки земельних ділянок які, відповідно до регламенту Приморської районної ради, буде розглянуто у травні на позачерговій сесії з урахуванням відповіді голови Запорізької ОДА. Голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету Онишко О.В. запропонував запросити на наступну сесію генерального директора ТОВ «Приморська вітроелектростанція» Жабського Ю.В. для надання обґрунтованих відповідей. Також з піднятих депутатами питань було, зміна розташування об’єктів будівництва вітроелектростанцій з селища Набережне та селища Підспір’я до другої частини Приморська та с.Борисівка. Дане питання найшло відображення у запиті депутата Морозова А.П. до Приморської РДА яке було одноголосно підтримано депутатами.

Зважаючи на детальне вивчення питань на постійних депутатських комісіях, інші питання черги денної були розглянуті та прийняті відповідно до регламенту, а це: Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту у Приморському районі на 2018 - 2021 роки; Про затвердження Порядку забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів за рахунок коштів районного бюджету, Грошової норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів за рахунок коштів районного бюджету, Порядку використання коштів, передбачених Програмою розвитку фізичної культури і спорту у Приморському районі та надання звітності за проведені спортивні заходи; Про внесення змін до районної програми «Захист ветеранів» на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 19.09.2017 року №15; Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Приморською районною державною адміністрацією делегованих повноважень Приморської районної ради на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22.12.2017 № 16, (зі змінами); Про внесення змін до додатку №2 рішення районної ради від 21.03.2017 № 23 «Про затвердження Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, м.Приморськ Приморського району Запорізької області»; Про затвердження розпоряджень голови районної ради.