Відбулося засідання постійних депутатських комiсiй по пiдготовцi до 22 сесії Приморської районної ради

14 березня у малій залі Приморської районної ради відбулися засідання постійних депутатських комісій: з депутатської діяльності, етики та з питань законності і захисту прав громадян; з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та розвитку підприємництва; з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища по пiдготовцi до 22 сесії Приморської районної ради. У роботі постійних комісій взяв участь голова Приморської районної ради Ніколенко О.В.

На комісіях депутатами розглянуто 26 питань порядку денного. Питання порядку денного можливо поділити на основні групи питань, такі як звіти, внесення змін до існуючих районних програм, прийняття нових районних програм, питання пов’язанні з управлінням спільною власністю територіальних громад району.

Перше питання порядку денного - звіт голови районної державної адміністрації щодо виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку Приморського району за 2017 рік. Зважаючи на те, що звіт голови Приморської РДА Бєлічева С.А. 23 лютого було представлено громадськості та оприлюднений в ЗМІ, депутатами вирішено одразу перейти до запитань. Основним питанням було стан доріг, та незважаючи на те, що звіт був за минулий рік, депутатами були підняті актуальні питання пов’язані з недавніми подіями, викликаними силами природи. Сергій Анатолійович розповів, що у розчищені доріг від снігових заметів була задіяна уся наявна техніка та люди. Подякував керівникам сільськогосподарських підприємств, які власними силами розчищали шляхи району для відновлення сполучення.

Також, згідно плану, на розгляд комісії було надано звіт голови постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та розвитку підприємництва Шелухіної Г.Л. У доповіді до колег, Галина Леонідівна зазначила, що робота комісії складалася з розгляду сесійних питань, а також питань, що виникали у депутатів в міжсесійний період, які стосуються управління об’єктами спільної власності територіальних громад (доцільності продажу, списання, передачі в оренду тощо). Протягом звітного періоду комісією було проведено 28 засідань, на яких розглядалися питання приватизації майна, у тому числі комунального підприємства «Приморська комунальна друкарня». Комісія приймала участь у розробці, затверджені порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ та закладів. Комісія активно працює над розглядом питань порядку денного сесій районної ради. Кожне засідання комісії завжди відбувається при наявності кворуму, що надає легітимності рішенням комісії. Всі питання вивчаються та ставляться на голосування. Члени комісій також є активними учасниками засідань президії районної ради та сесій.

Депутатами уважно розглянуті питання по внесенню змін до районних програм та по новим районним програмам. Всі питання пов’язанні з районними програмами та внесенням змін до районного бюджету на 2018 рік, винесено на розгляд сесії.

Депутатами також винесено на розгляд сесії, питання про внесення змін до рішення районної ради від 11 грудня 2015 року №7 «Про утворення Президії районної ради» зі змінами та доповненнями та про погодження проекту землеустрою щодо встановлення та зміни меж населеного пункту села Юр’ївка Приморського району Запорізької області та зміни меж населеного пункту села Болгарка Приморського району Запорізької області.

Винесено також на розгляд сесії і питання пов’язані з управлінням спільною власністю територіальних громад району.