Мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме в цей день 29 років тому розпочався вивід радянських військ з Афганістану, де військові виконували свій інтернаціональний обов’язок. Десять довгих років тривали бойові дії у Республіці Афганістан, 5500 наших земляків – жителів Запорізької області взяли участь у цій війні, 127 солдат загинуло. Не обійшла ця війна стороною і мешканців Приморського району. До Афганістану було призвано 81 нашого земляка. Четверо з них загинули в боях. Це Олександр Степанович Данилов, Олександр Миколайович Дудніченко, Володимир Анатолійович Климов і Віктор Іванович Матвієнко. Ще сімнадцять приморських “афганців” не дожили до сьогоднішнього дня.

Мітинг - реквієм, присвячений вшануванню пам'яті воїнів – інтернаціоналістів, пройшов у міському сквері м.Приморська біля меморіалу «Воїнів-афганців». У заході взяли участь ветерани афганської війни та учасники бойових дій на території інших держав, керівництво району і міста, представники суспільних організацій та громадськості.

Після вітального виступу секретаря міської ради Візірського С.Ю. та голови районної ради ветеранів Афганістану Трояновського В.О. було оголошено хвилину мовчання в пам'ять про загиблих воїнів – інтернаціоналістів.

На завершення мітингу присутні поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам – інтернаціоналістам.