Про скликання двадцятої (позачергової) сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання

Приморська районна рада повідомляє, що відповідно ст. 43 та п.4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на підставі листа Новоолексіївської сільської ради Приморського району Запорізької області від 09.01.2018 № 09 щодо передачі об’єктів комунальної власності, розташованих на території об’єднаної територіальної громади Новоолексіївської сільської ради Приморського району, 16 січня 2018 року о 10-00 годині у великій залі засідань районної ради відбудеться двадцята (позачергова) сесія Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

На двадцяту (позачергову) сесію Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання запрошуються депутати районної ради, голова райдержадміністрації, його заступники, начальники управлінь та відділів районної ради і районної державної адміністрації, керівники районних установ та організацій, міський та сільські голови.

Розпорядження голови Приморської районної ради від 11.01.2018 №2 «Про скликання двадцятої (позачергової) сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання».