Військовий санаторій «Приморський» відзначив свою першу річницю

28 грудня Центральний військовий санаторій «Приморський» відзначив свою першу річницю з дня свого утворення. Привітати колектив санаторію завітали перші особи району - голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., голова Приморської державної адміністрації Бєлічев С.А., голова Приморської ОТГ Божкова О.А.

 У своєму привітальному виступі Олег Вікторович Ніколенко зазначив, що колектив санаторію нині знаходиться на самому важкому етапі, на етапі будівництва. Немало зусиль для розвитку і збереження матеріальної бази санаторію доклав Хода М.М. Створення військового санаторію на базі ОКСТ «Приморський» - це необхідність сьогодення. Багато військових зараз потребують лікування, соціальної та медичної реабілітації. Але для Приморського району, це й ще створення 80-ти робочих місць. Сьогодні Приморська районна рада разом з Приморською РДА на закупівлю будівельних матеріалів з фонду розвитку Приморського району на рахунок санаторію перерахувала 10 тис.грн. Цей фонд існує більш 10 років та на 90% поповнюється аграріями району. Метою створення фонду було підтримка районної лікарні, шкіл та об’єктів інфраструктури району. Але зараз військовий санаторій є не менш важливим рекреаційним об’єктом нашого району та в цілому Запорізької області. Закінчуючи свій виступ, Олег Вікторович побажав всім міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба та веселих новорічних свят.

Після офіційної частини свята учасники художньої самодіяльності Партизанського будинку культури подарували усім присутнім музичний подарунок, виконавши українські народні та сучасні пісні.