Відбулося засідання дев’ятнадцятої сесії Приморської районної ради

22 грудня у великій залі засідань Приморської районної ради відбулося засідання дев’ятнадцятої сесії Приморської районної ради сьомого скликання.

Перед початком розгляду сесійних питань голова Приморської районної ради Ніколенко О.В. вручив грамоти Приморської районної ради депутатам та сільським головам, які з об’єктивних причин не взяли участь у святкуванні Дня місцевого самоврядування. За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у соціально – економічний та культурний розвиток територіальної громади Приморського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування було нагороджено депутата Приморської районної ради Халіл Манзур Ахмад та голову Зеленівської сільської ради Большова Сергія Миколайовича.

Голова Приморської РДА Бєлічев С.А. вручив грамоти депутатам Приморської районної ради Штенгелову М.В. та Галаніній О.М. за тісну співпрацю з органами виконавчої влади та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Перед розглядом порядку денного було надано слово голові спілки Чорнобильців Приморського району Турубарову В.І., який подякував депутатам за підтримку чорнобильців району та вручив подяки. Також голова районної організації профспілки працівників АПК Кіслова Н.В. вручила відзнаку голові первинної профспілкової організації ПСП «Банівка» Портновій В.І.

На дев’ятнадцятій сесії було розглянуто 31 питання порядку денного. Одним з основних питань - звіт голови Приморської районної ради Ніколенко О.В., який відповідно до закону був опублікований у газеті «Приморская степь» та на офіційному сайті Приморської районної ради.

Депутатами було розглянуто 12 програм на 2018 рік, а саме: програма соціально – економічного та культурного розвитку Приморського району на 2018 рік; програма соціального захисту населення Приморського району в галузі безоплатного медичного обслуговування на 2018 рік; програма матеріального стимулювання працівників сільського господарства району на 2018 рік; програма розвитку освіти Приморського району на 2018 - 2022 роки; програма розвитку фізичної культури і спорту у Приморському районі на 2018 – 2021 роки; програма сприяння функціонуванню центру надання адміністративних послуг Приморської районної державної адміністрації Запорізької області на 2018 – 2019 роки; програма розвитку ендопротезування великих суглобів в Приморському районі на 2018 – 2022 роки; програма з реалізації функцій у сфері державної реєстрації Приморської районної державної адміністрації Запорізької області на 2018 – 2019 роки; програма розвитку автомобільного транспорту в Приморському районі на 2018 - 2021 роки; програма забезпечення транспортного перевезення військовослужбовців до Запорізького обласного збірного пункту та проведення агітаційних заходів щодо заохочення до військової служби на 2018 рік; програма Приморського відділення поліції Бердянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області щодо забезпечення профілактики злочинності у Приморському районі на 2018 – 2019 роки; програма забезпечення виконання Приморською районною державною адміністрацією делегованих повноважень Приморської районної ради на 2018 - 2020 роки; програма «Доступні ліки» на 2018 рік.

Депутатами внесено зміни до двох існуючих програм та з пропозиціями депутатів ради прийнято бюджет Приморського району на 2018 рік. Також прийнятий план роботи Приморської районної ради на 2018 рік. Розглянуті інші питання.

Депутати затвердили призначення на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Приморської районної ради Запорізької області - Глінську Лілію Іванівну.

По закінченню розгляду сесійних питань, голова ради привітав депутатів та всіх присутніх з наступаючими святами та побажав міцного здоров’я, щастя та добробуту.