Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального забезпечення та соціального захисту населення

10 січня 2019 року відбулося перше у новому році засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального забезпечення та соціального захисту населення. Одним з основних питань засідання було розгляд звернення до Кабінету Міністрів України депутатів Скадовської районної ради Херсонської області щодо перспективи організації надання первинної медичної допомоги мешканцям малочисельних сіл у зв’язку з проведенням медичної реформи, оскільки за умовами договору з Національною Службою Здоров’я України з 2019 року навантаження на одну посаду середнього медичного працівника становитиме 1000 осіб, та його подальшої підтримки депутатами Приморської районної ради.

Детальніше...

Відбулася планова 29 сесія Приморської районної ради.

Остання планова районна сесія завершила 2018 рік. На 29 сесії районної ради було розглянуто 24 питань. Депутати заслухали звіт голови районної ради за минулий період роботи. Звіт про роботу депутатського корпусу, апарату районної ради та функціонування комунальних підприємств. У своїй доповіді голова ради Олег Ніколенко наголосив: «Я можу охарактеризувати роботу районної ради як конструктивну та послідовну, і не зважаючи на політичні та економічні труднощі, що є у державі, нам з депутатами вдається зберігати стабільність, знаходити порозуміння та приймати виважені рішення. Районна рада – місцева політична арена. Але ми зробили все необхідне для того, щоб Приморська районна рада сьомого скликання була радою, яку б згадували по добрих справах, а не через політичні скандали. Разом із депутатами ми прагнули організувати роботу так, щоб якомога повніше та ефективніше виконувати свої обов’язки, передбачені чинним законодавством, і головне - компетентно приймати відповідні рішення. Хочу подякувати всім депутатам районної ради, керівництву райдержадміністрації, міському та сільським головам - за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, за той факт, що робота ради з декларативного характеру перетворилася у дієві зрушення, за те, що ми бачимо реальні проблеми, які турбують наших мешканців, за вашу небайдужість і готовність працювати на благо громади району. Дякую вам, за слушні пропозиції, рекомендації, підтримку. Тільки об’єднавши зусилля, на основі взаємної довіри і відповідальності перед людьми, за підтримки територіальних громад та кожного окремого мешканця району ми забезпечимо вирішення найважливіших питань життєдіяльності району. Районна рада відкрита для спілкування, дискусій, об’єктивних зауважень та ділових пропозицій».

Детальніше...

Звіт голови Приморської районної ради Запорізької області Ніколенка О.В. за 2018 рік

Завершився третій рік діяльності Приморської районної ради сьомого скликання, третій рік нашої з депутатами спільної роботи.

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає щорічний звіт голови районної ради про свою діяльність, у тому числі про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та здійснення державної регуляторної політики.

Сьогодні, разом з Вами, хотів би проаналізувати, що вдалося зробити позитивного з грудня 2017 року по грудень 2018 року і над вирішенням яких проблем необхідно працювати надалі.

Детальніше...

Пряма телефонна лінія

У п'ятницю, 21 грудня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Клімченко Олена Василівна.

Звертатись з 11.00 до 12.00 телефоном 0-800-503-508.
Всі дзвінки безкоштовні.