Відбулося засідання двадцять другої сесії Приморської районної ради Запорізької області

20 березня у великій залі засідань Приморської районної ради відбулося засідання двадцять другої сесії Приморської районної ради сьомого скликання. На розгляд депутатів винесено 26 питань порядку денного, у тому числі «Різне».

Після відкриття двадцять другої сесії присутні у залі вшанували хвилиною мовчання почесного громадянина Приморського району Чінькова Миколу Єгоровича, який 17 березня 2018 року на 95 році пішов з життя.

Першим сесійним питанням був звіт голови районної державної адміністрації щодо виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку Приморського району за 2017 рік. Зважаючи на те, що звіт голови Приморської РДА Бєлічева С.А. 23 лютого було представлено громадськості та оприлюднений в ЗМІ, депутатами вирішено одразу перейти до запитань. Основні питання, які турбували депутатів, були про хід реформи децентралізації у Приморському районі, можливі позитивні та негативні наслідки, подальший погляд голови Приморської РДА на вектор проведення. Стан та ремонт доріг у районі, перевезення пасажирів громадським транспортом, у тому числі пільгових категорій громадян, питання наповнення районного бюджету та інші питання.

Детальніше...

Про скликання двадцять третьої (позачергової) сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання

Керуючись ст. 43 та п.4, п.5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять третю (позачергову) сесію Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання 19 квітня 2018 року о 10 - 00 годині у великій залі засідань районної ради.

На двадцять третю (позачергову) сесію Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання запрошуються депутати районної ради, голова райдержадміністрації, його заступники, начальники управлінь та відділів районної ради і районної державної адміністрації, керівники районних установ та організацій, міський та сільські голови.

Розпорядження голови Приморської районної ради від 21.03.2018 №7 «Про скликання двадцять третьої (позачергової) сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання».

Відбулося засідання постійних депутатських комiсiй по пiдготовцi до 22 сесії Приморської районної ради

14 березня у малій залі Приморської районної ради відбулися засідання постійних депутатських комісій: з депутатської діяльності, етики та з питань законності і захисту прав громадян; з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та розвитку підприємництва; з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища по пiдготовцi до 22 сесії Приморської районної ради. У роботі постійних комісій взяв участь голова Приморської районної ради Ніколенко О.В.

На комісіях депутатами розглянуто 26 питань порядку денного. Питання порядку денного можливо поділити на основні групи питань, такі як звіти, внесення змін до існуючих районних програм, прийняття нових районних програм, питання пов’язанні з управлінням спільною власністю територіальних громад району.

Детальніше...

Привітання з 8 березня

Любі жінки !

        Прийміть щирі вітання із світлим весняним святом любові та краси -Міжнародним жіночим днем 8 Березня ! Ви рідні, єдині, даруєте світу життя і вроду, бережете честь роду і вітчизни.

        Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, життєвої гармонії, невичерпної енергії, величезного жіночого щастя, любові і добра!
Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою та передчуттям щастя!

 

З повагою, голова Приморської
районної ради О. В. Ніколенко