Бердянська ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області інформує

До уваги платників податків!

Бердянська ОДПІ нагадує, що з 02.07.2018 запроваджено централізовану модель виконання дохідної частини бюджетів, у зв’язку з чим змінилися реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Однак існують випадки перерахування платежів на старі рахунки.

За інформацією Бердянського управління Державної казначейської служби України, починаючи з 11.09.2018 старі рахунки будуть закриті, а платежі, що будуть надходить на старі рахунки, будуть повертатися платникам.

З метою запобігання утворення заборгованості та пов’язаних з цим штрафних санкцій, Бердянська ОДПІ звертає увагу платників податків на необхідність перерахування платежів до державного та місцевих бюджетів на нові рахунки, з якими можна ознайомитись на стендах ЦОП та 3 поверху в приміщенні Бердянської ОДПІ, а також на сайті Бердянської районної державної адміністрації та на сайті Приморської районної ради

Про скликання двадцять шостої (позачергової) сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання

Керуючись ст. 43 та п.4, п.5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять шосту (позачергову) сесію Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання 22 серпня 2018 року о 10 - 00 годині у великій залі засідань районної ради.

На двадцять шосту (позачергову) сесію Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання запрошуються депутати районної ради, голова райдержадміністрації, його заступники, начальники управлінь та відділів районної ради і районної державної адміністрації, керівники районних установ та організацій, міський та сільські голови.

Розпорядження голови Приморської районної ради від 06.08.2018 №15 «Про скликання двадцять шостої (позачергової) сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання»

Пряма "гаряча" телефонна лінія

У п’ятницю, 10 серпня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Хрол Віталій Іванович.

Звертатись з 14.00 до 15.00 за телефоном 0-800-503-508.

Пряма "гаряча" телефонна лінія

У п’ятницю, 10 серпня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Абдурахманова Світлана Петрівна.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Відбулась ІІІ обласна спартакіада

20 липня на базі фізкультурно-оздоровчого клубу «Таврія» в м.Василівка відбулась ІІІ обласна спартакіада серед сільських та селищних голів, голів сільських, селищних територіальних громад та їх заступників, старост, голів районних рад та їх заступників. До складу збірної команди Приморського району увійшли: керуючий справами виконавчого апарату районної ради Радкова Лариса Василівна, міський голова - Божкова Олена Анатоліївна, голови сільських рад: Банівської – Долговська Ганна Павлівна, Вячеславської – Пейчев Іван Іванович, Гюнівської – Іщенко Віталій Романович, Зеленівської – Большов Сергій Миколайович, Інзівської – Попова Нонна Євгенівна, Коларівської - Павліченко Олег Вікторович, Орлівської – Чернишов Іван Миколайович, Партизанської – Старохатній Сергій Олександрович, Юр'ївської – Трофименко Сергій Васильович, в.о. старости Новоолексіївської сільської ради - Рулевська Віра Степанівна.

Детальніше...