Бердянська ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області інформує

УВАГА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ !
З 02.07.2018 року починають діяти реквізити
нових бюджетних рахунків!

У зв’язку із запровадженням з 2 липня 2018 року централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів змінюються реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Ознайомитись з ними можна на сайті Приморської районної ради за посиланням Реквізити рахунків, а також на стендах Центру обслуговування платників Приморського відділення Бердянської ОДПІ.

 
 

Відбулося засідання двадцять п’ятої сесії Приморської районної ради

19 червня у великій залі засідань Приморської районної ради відбулося засідання двадцять п’ятої сесії Приморської районної ради сьомого скликання.

До початку засідання голова Приморської районної ради Ніколенко О.В. привітав з 70 річчям Жукову Любов Вікторівну, заступника голови ради Приморської районної організації ветеранів України та вручив Почесну грамоту Запорізької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, соціальний захист ветеранів, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху в Приморському районі Запорізької області та з нагоди ювілейного Дня народження.

Детальніше...

Відбулося сумісне засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу та відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

15 червня у малій залі засідань Приморської районної ради відбулося сумісне засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища та відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації з питань підготовки та проведення збирання ранніх зернових культур у 2018 році.

Участь у семінарі - нараді взяли голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., голова постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища Попелешко І.П., голова постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету Онишко О.В., депутати Приморської районної ради Поліщук В.С., Шептій М.М. та Бащеванжи О.В., начальник Приморського відділення Бердянської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Круц О.М., заступник начальника відділу агропромислового розвитку Приморської державної адміністрації Хіцай Н.В.,

Детальніше...

Відбулося засідання постійних депутатських комісій по пiдготовцi до 25 сесії Приморської районної ради

14 червня у малій залі Приморської районної ради відбулися засідання постійних депутатських комісій по пiдготовцi до 25 сесії Приморської районної ради. У роботі постійних комісій взяв участь голова Приморської районної ради Ніколенко О.В.

На комісіях депутатами було розглянуто 11 питань порядку денного у тому числі різне, це: звіт про роботу постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального забезпечення та соціального захисту населення; Про внесення змін до «Програми соціального захисту населення Приморського району в галузі безоплатної медичного обслуговування на 2018 рік», затвердженої рішенням районної ради від 22.12.2017 №3 (зі змінами); Про внесення змін до Програми нарощування матеріально – технічного резерву Приморського району на 2016 – 2020 роки; Про внесення змін до Комплексної районної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017 - 2021 роки», затвердженої рішенням від 21.03.2017 № 6;

Детальніше...

Відбулася президія Запорізької обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу

14 червня у малій залі засідань Приморської районної ради відбулася президія Запорізької обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу. У порядку денному налічувалося 3 питання: Про роботу виборних органів Приморської районної організації профспілки працівників АПК щодо захисту трудових, соціальних прав та інтересів найманих працівників, доповідач голова Приморського райкома профспілки Кислова Н.В.; Про план основних заходів на 2-е півріччя 2018 року;

Детальніше...