Відбувся мітинг присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається пам'ятна дата - день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, яка заснована Указом Президента України 10.11.2006 року. Ще в 1986 році учасники ліквідації зібралися разом, щоб відзначити свою першу перемогу над мирним атомом, який вирвався з під контролю людини після квітневого вибуху. І вже багато років учасники Чорнобильських подій називають цей день - Днем ліквідатора. Тоді, у 1986 році у найкоротші терміни (за сім місяців) був спроектований і побудований тимчасовий об'єкт "Укриття", який на десятиліття закрив зруйнований 4-й реактор від зовнішніх впливів. Сьогодні, 31 рік по тому, новий технологічний проект, інженерами названий "Укриття-2" або "Арка", повністю накрив старий саркофаг, запобігши його подальше руйнування.

Детальніше...

Звіт голови Приморської районної ради Запорізької області Ніколенка О.В. за 2017 рік

       Діяльність районної ради у 2017 році здійснювалася у межах повноважень відповідно до Конституції України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про статус депутатів місцевих рад”, Регламенту роботи районної ради, інших законодавчих актів, які визначають систему та гарантії місцевого самоврядування.

     У звітному періоді районна рада працювала згідно з планом роботи, чітко дотримуючись повноважень та норм, передбачених діючим законодавством, спрямовуючи свої зусилля на закріплення позитивного досвіду, запровадження нових підходів у роботі та пошуку шляхів сприяння економічному зростанню та соціальному розвитку району.

Детальніше...

День місцевого самоврядування

7 грудня у великій залі засідань Приморської районної ради відбулося урочисте зібрання та святковий концерт, присвячений Дню місцевого самоврядування. День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя волі народу.

Всіх присутніх, а це голови сільських рад, секретарі рад, депутати районної, міської, сільських рад, працівники органів місцевого самоврядування, ветерани місцевого самоврядування, зі святом привітали голова Приморської районної ради Ніколенко О.В., голова Приморської районної адміністрації Бєлічев С.А., мер м.Приморськ Божкова О.А.

Детальніше...

Пряма "гаряча" телефонна лінія голови Запорізької обласної ради Самардака Г.В.

У четвер, 14 грудня 2017 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова Запорізької обласної ради Самардак Григорій Вікторович.

Звертатись з 12.00 до 13.00 за телефоном 0-800-503-508.
Всі дзвінки безкоштовні.