ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЬ ПЕРШОЇ СЕСІЇ

У вівторок, 19 березня у великій залі районної ради відбулося засідання тридцять першої сесії Приморської районної ради. Головувала на засіданні заступник голови районної ради Вікторія Прокопова. У роботі сесії взяли участь 26 депутатів, міський голова, сільські голови, директори навчальних закладів району, керівники інших комунальних закладів, представники преси та громадськості. На початку засідання заступник голови районної ради Вікторія Прокопова привітала ювілярів з днем народження та вручила грамоти Запорізької обласної ради – старості сс.Мануйлівка і Петрівка Вірі Рулевській та Приморської районної ради – Банівському сільському голові Ганні Долговській та секретарю Інзівської сільської ради Вірі Мальчевій.

Детальніше...

Відбулось спільне засідання постійних депутатських комісії

У четверг, 14 березня у малій залі районної ради відбулося засідання постійних комісій по підготовці до тридцять першої сесії Приморської районної ради. Перед початком роботи постійних комісій, з нагоди державного свята Дня українського добровольця, голова Приморської районної ради Олег Вікторович Ніколенко та голова Приморської районної державної адміністрації Сергій Анатолійович Бєлічев привітали зі святом та нагородили грамотами наших земляків, які незважаючи на власні життєві проблеми, без контрактів та інших заохочень, вступили добровільно до українського війська з однією метою - боронити цілісність, суверенітет та незалежність нашої країни від військової агресії.

Детальніше...

Про скликання тридцятої (позачергової) сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання

Керуючись ст. 43 та п.4, п.5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцяту сесію Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання 07 березня 2019 року о 10 - 00 годині у малій залі засідань районної ради.

На тридцяту (позачергову) сесію Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання запрошуються депутати районної ради, голова райдержадміністрації, його заступники, начальники управлінь та відділів районної ради і районної державної адміністрації, керівники районних установ та організацій, міський та сільські голови.

Розпорядження голови Приморської районної ради від 06.03.2019 №4 «Про скликання тридцятої сесії Приморської районної ради Запорізької області сьомого скликання»

Засідання постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку та бюджету

У п’ятницю, 22 лютого у приміщенні Приморської районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку та бюджету. У засіданні взяли участь голова районної ради Ніколенко О.В., заступник голови районної ради Прокопова В.Ю., голова райдержадміністрації Бєлічев С.А., заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Гогунська В.Є., начальник відділу освіти Карнаух Г.В., депутати Онишко О.В., Морозов А.П., Шептій М.М., Галаніна О.М.

Детальніше...